Të tjera – Lajmi.net

Aktuale

Hamilton i pari në Hungari, lë pas ngasësit e Ferrarit

Lewis Hamilton ka fituar çmimin e madh të Hungarisë dhe ka rritur distancën ndaj Sebastian Vettel në renditjen e përgjithshme. Kimmi Raikkonen ka marrë vendin e fundit të podiumit ndërsa humbësi më i madh duhet të ketë qenë Bottas, i cili pasi u parakalua nga Vettel ka humbur toruan duke u përplasur me gjermanin dhe me Riccardo-n....

29 July, 2018 Lexo më shumë

Trajneri i Irlandës me deklaratë interesante pas humbjes nga Kosova

Kosova ka mposhtur Irlandën në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë në Evropianin U18, divizioni C....

29 July, 2018 Lexo më shumë

Whyte fiton me pikë meçin dramatik ndaj Parker, tani e do Joshuan!

Dillian Whyte fitoi me pikë ndaj Joseph Parker në 02 Arena të Londrës për t’iu kthyer kështu rrugës drejt titullit botëror për pesha të rënda....

29 July, 2018 Lexo më shumë

Shiu shpëton Mercedes, Hamilton në “pole” ndërsa Vettel i 4-ti

Gjatë provave të Hungarisë ishte Ferrari skuadra më e shpejtë në pistë, por një shi i rrëmbyeshëm gjatë provave zyrtare ka bërë që Mercedes të dalë në majë me “pole” të dyfishtë me Lewis Hamilton dhe Valteri Bottas. Pas tyre janë renditur të Kuqtë e Ferrarit, Kimmi Raikkonen dhe Sebastian Vettel....

28 July, 2018 Lexo më shumë

Ditë zie në Itali, vdiq Marchionne

Sergio Marchionne punoi për 14 dite në kompaninë Fiat-Chrysler, dhe ishte 66 vjeç. ...

25 July, 2018 Lexo më shumë

Albanian Eagle në Kampionatin Botëror të Raftingut

Kombëtarja shqiptare e raftingut edhe pse nuk ka shumë vite që është formuar arriti të siguronte  pjesëmarrjen në kampionatin botëror që u zhvillua në Itali....

24 July, 2018 Lexo më shumë

S’premton koha, Çmimi i Madh i Miamit në vitin 2020

Njoftimi zyrtar u bë në sajtin e Formula 1 nga drejtori e manaxhimit të Liberty Media, Sean Bratches....

24 July, 2018 Lexo më shumë

Legrand: Nuk flija dot nga zhurma e seksit të Maradonës me Wanda Naran

Kur Wanda Nara ishte një adoleshente, thashethemet u përhapën se ajo kishte jetuar një verë plot pasion me Diego Maradona, në vendpushimin bregdetar të “Mar del Plata”....

23 July, 2018 Lexo më shumë

Hamilton fiton garën për Çmimin e Madh të Gjermanisë, merr kryesimin në Formula 1

Lewis Hamilton me Mercedes fitoi garën e Çmimit të Madh të Gjermanisë në Formula 1, zhvilluar në pistën e Hockenheim, duke bërë një paraqitje fantastike....

22 July, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO