Serie A – Page 192 – Lajmi.net

Aktuale

PSG dhe Man City mësojnë çmimin e Allan, ja sa kërkon Napoli

Mesfushori i Allan ka përfunduar në radarin e gjigantëve evropian si Paris Saint Germain e Manchester City....

18 January, 2019 Lexo më shumë

“Higuain është lojtari që mund t’i rindez shpresat e Chelsea për titullin”

Kalimi i Higuain tek Chlesea është çështja më e përfolur e javëve të fundit, në afatin kalimtar dimëror....

18 January, 2019 Lexo më shumë

‘BUU’ – Kampanja e re e Interit për të luftuar racizmin

Inter ka nisur një iniciativë për luftimin e racizmit, duke lansuar kampanjën ‘BUU’....

18 January, 2019 Lexo më shumë

Maldini largohet nga Milan, nuk ia transferuan këtë lojtar

Pronari i Milanit, Ivan Gazdis dhe Paolo Maldini raportohet të jenë përplasur rreth një marrëveshje të mundshme për mesfushorin e Arsenalit, Mesut Ozil....

18 January, 2019 Lexo më shumë

Skriniar gëzon tifozët e Interit

Inter ka marrë një lajm të mirë nga mbrojtësi Milan Skriniar....

18 January, 2019 Lexo më shumë

Milan sot zbulon transferimin e madh

Sulmuesi i Genoas, Krzysztof Piatek, do të jetë transferimi i madh i Milanit këtë afat kalimtar....

18 January, 2019 Lexo më shumë

Lautaro Martinez nuk largohet nga Inter

Një nga lojtarët më në formë tek Inter këtë edicion, Lautaro Martinez, duket se nuk është duke planifikuar largimin nga skuadra “zi kaltër”....

17 January, 2019 Lexo më shumë

Detaje të reja nga kontrata e Ramsey me Juventus, fitime “marramendëse”

Raportimet e fundit nga mediet britanike dhe ato italiane bëjnë të ditur se marrëveshja mes Aaron Ramsey dhe Juventus është çështje e kryer. ...

17 January, 2019 Lexo më shumë

Higuain – Chelsea, ja kur pritet të bëhet zyrtarizimi

Gonzalo Higuain – Chelsea është “drama” që nuk ka fund në këtë afat kalimtar....

17 January, 2019 Lexo më shumë

Dënohet Gattuso, ja sa do t’i mungojë Milanit

Trajneri i Milan, Gennaro Gattuso është ndëshkuar nga federata italiane....

17 January, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO