Serie A – Page 182 – Lajmi.net

Aktuale

Formacioni i Interit për fitore ndaj Fiorentinës

Inter - Fiorentina takohen sonte në Serie A. ...

25 September, 2018 Lexo më shumë

Spalletti fiton apelin, kthehet sonte kundër Fiorentinës

Luciano Spalletti ka fituar apelin dhe do të jetë në bankinën e Interit ndaj Fiorentinës. ...

25 September, 2018 Lexo më shumë

Rossi pozitiv në doping, ja sa mund të dënohet

Giuseppe Rossi ka përdorur një substancë të ndaluar nga autoritet italiane. ...

25 September, 2018 Lexo më shumë

Marotta zbulon objektivin kryesor të sezonit nga Juventus

Giuseppe Marotta ka zbuluar objektivin kryesor sezonal te skuadra e Juventusit. ...

25 September, 2018 Lexo më shumë

Ligat në mesjavë, super ndeshje në Serie A

Serie A, La Liga e Bundesliga zhvillojnë ndeshje të mesjavës. ...

25 September, 2018 Lexo më shumë

Allegri zbulon nëse Ronaldo e Dybala do të luajnë ndaj Bolognas

Massimiliano Allegri ka folur në konferencë për media para ndeshjes mes Juventusit dhe Bolognas në Serie A. ...

25 September, 2018 Lexo më shumë

Maldini zbulon se çfarë i mungon Milanit në Serie A

Paolo Maldini ka analizuar gjendjen te skuadra e Milanit. ...

25 September, 2018 Lexo më shumë

Conte refuzon ekipin e madh nga Serie A

Antonio Conte nuk planifikon të kthehet nga pushimi për të marrë drejtimin e Romës në rast të shkarkimit të Eusebio di Francescos....

25 September, 2018 Lexo më shumë

Nëse ndodh kjo, Di Francesco shkarkohet nga Roma

Roma duhet t'u kthehet fitoreve, për ta shpëtuar trajnerin Di Francesco....

25 September, 2018 Lexo më shumë

Juventus – Bologna, Allegri pushon yjet para derbit ndaj Napolit

Juventus takohet me Bolognan në xhiron e radhës në Serie A. ...

25 September, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO