Serie A – Lajmi.net

Aktuale

Zaza mbërrin te ekipi i ri nga Serie A

Simone Zaza do ta kompletojë rikthimin në Serie A. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Formacioni i Napolit në debutimin e Ancelottit si trajner i ri

Napoli takohet sonte me Lazion në xhiron e parë në Serie A. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Inzaghi jep lajmin e fundit për Milinkovic-Savic

Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi ka përsëritur qëndrimin për mesfushorin Sergej Milinkovic-Savic. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Serie A me Ronaldon dhe debutim të vështirë për Ancelottin

Serie A fillon sot sezonin e ri me shumë yje dhe ndryshime në skuadra. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Super formacioni i top përforcimeve nga Serie A

"AS" ka përzgjedhur formacionin më të mirë me përforcimet e verës në Serie A. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Chievo – Juventus, formacionet në debutimin e Ronaldos

Juventus fillon sot mbrojtjen e titullit në Serie A. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Kjo nuk duhet t’iu ikë: Ja si këndon Ronaldo para bashkëlojtarëve të rinj te Juventusi

Cristiano Ronaldo është detyruar t’i përgjigjet ritit tradicional të këndimit para fillimit të aventurës te skuadra e re....

17 August, 2018 Lexo më shumë

ZYRTARE: Largohet nga Liverpool, transferohet në Serie A

Cagliari ka kompletuar transferimin e mbrojtësit të Liverpoolit, Ragnar Klavan....

17 August, 2018 Lexo më shumë

ZYRTARE: Simone Zaza rikthehet në Serie A, kjo është skuadra e tij e re

“E kam ëndërruar rikthimin në Itali dhe e kam arritur atë”....

17 August, 2018 Lexo më shumë

Interi njofton se do të ndërmarrë veprime ligjore kundër presidentit të Javier Tebas

Interi ka njoftuar se do të ndërmarrë veprime ligjore kundër presidentit të La Ligas, Javier Tebas për deklaratat e bëra sot në shtyp....

17 August, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO