Premier League – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

Lëndohet rëndë Harry Kane, shikojeni këmbën e tij (VIDEO)

Harry Kane ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen çerekfinale të FA Cup, që Tottenham po e fiton me rezultat të thellë 4:0 ndaj Millwall. Në videon e mëposhtme mund të shikoni lëndimin në këmbë që ka pësuar sulmuesi anglez. ...

12 March, 2017Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Liverpool – Burnley

Liverpooli përballet me Burnleyen, në kuadër të xhiros së 28-të të Premierligës....

12 March, 2017Lexo më shumë

Driblimi i Januzajt, më i bukuri në Premierligë (VIDEO)

Faqja zyrtare e Premier Ligës në Facebook ka publikuar një video me driblimet më të bukura të javëve të fundit, në atë përmbledhje është edhe driblimi i Adnan Januzajt, i bërë në ndeshjen Sunderland – Manchester City....

11 March, 2017Lexo më shumë

Arsenali në gjysmëfinale të FA Cup (VIDEO)

Arsenali ka kaluar në gjysmëfinale te FA Cup....

11 March, 2017Lexo më shumë

Tjetër gol në ndeshjen Arsenal – Lincoln (VIDEO)

Arsenali me anë të Giroud ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Lincoln, për 2:0....

11 March, 2017Lexo më shumë

Tifozët e Arsenalit: WEXIT (FOTO)

Tifozët e Arsenalit edhe sot në numër të madh kanë protestuar ndaj skuadrës, duke kërkuar largimin e trajnerit Arsene Wenger në fund të sezonit....

11 March, 2017Lexo më shumë

Nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur Xhakës në gjashtë ndeshjet e fundit (FOTO)

Ndoshta basti më i lehtë që sot mund të fitosh në futboll, është të luash që Granit Xhaka do të ndëshkohet me karton gjatë një ndeshje....

11 March, 2017Lexo më shumë

Gerrard shkruan për pensionimin e Alonsos, bën huqje të madhe (FOTO)

Xabi Alonso pak ditë më parë njoftoi se do të pensionohet nga futbolli....

11 March, 2017Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Arsenal – Lincoln City (FOTO)

Arsenali do të kërkojë kalimin për në gjysmëfinale të FA Cup, ku në ‘Emirates Stadium’ pret Lincoln....

11 March, 2017Lexo më shumë

Shakaja e vitit në internet bëhet me Arsene Wenger (VIDEO)

Robert Kelly u bë protagonist i një shakaje të madhe në rrjetet sociale derisa po jepte një interviste për BBC, me pyetje shumë serioze rreth presidentit Trump....

11 March, 2017Lexo më shumë

Middlesbrough – Man City, ky ekip kualifikohet në gjysmëfinalen e FA Cup (VIDEO)

David Silva dhe Sergio Aguero shënuan golat për Manchester Cityn në fitoren 2:0 ndaj Middlesbrough që i kualifikoi në gjysmëfinalen e FA Cup. ...

11 March, 2017Lexo më shumë

Leicester City emëron trajnerin e ri (FOTO)

Leicester City ka gjetur trajnerin e ri....

11 March, 2017Lexo më shumë

Pas eliminimit nga Bayern Munich, super lajm për Xhakën dhe Mustafin (FOTO)

Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi pritet të luajnë nga minuta e parë në duelin ndaj Lincoln City në FA Cup. ...

11 March, 2017Lexo më shumë

Lamtumirë Arsenal, transferohet në Man Utd (FOTO)

Manchester United kërkon një përforcim të madh nga Arsenal....

11 March, 2017Lexo më shumë

Klopp zihet “mat” me birra në duar, ja si tenton t’i fsheh (FOTO)

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është zënë “mat” nga mediet derisa po largohej nga një ndejë me shoqërinë e tij. Gjermani është parë duke u larguar nga lokali me disa birra në dorë, të cilët është mundur t’i fsheh kur ka kuptuar se dikush po e fotografonte....

10 March, 2017Lexo më shumë

Conte: Chelsea nuk është skuadra më e mirë në Premierligë, ja kush është

Antonio Conte ka treguar modestinë e tij derisa ka folur për skuadrat më të forta të Premierligës....

10 March, 2017Lexo më shumë

Hazard te Real Madrid? Conte me përgjigje epike

Trajneri i Chelsea, Antonio Conte, u është përgjigjur spekulimeve të medieve që raportonin për një transferim te Eden Hazard te Real Madridi....

10 March, 2017Lexo më shumë

Wenger me deklaratë pak më ndryshe për ndeshjen Barcelona – PSG

Arsene Wenger ka dhënë një deklaratë interesante për kualifikimin historik te Barcelonës për në çerekfinale të Ligës së Kampionëve....

10 March, 2017Lexo më shumë

Antonio Conte “godet” Jose Mourinhon

Antonio Conte ka pranuar se ende nuk ka sqaruar asgjë për “zënkën” e vogël që ka pasur me Jose Mourinhon në ndeshjen e parë Chelsea – Manchester United, në kuadër të Premierligës....

10 March, 2017Lexo më shumë

11 trajnerët që mund të zëvendësojnë Wengerin te Arsenali

Eliminimi i Arsenalit nga Liga e Kampionëve nga Bayern Munich me rezultat të thellë, ka lëkundur seriozisht karrigen e trajnerit Arsene Wenger....

10 March, 2017Lexo më shumë

Premierliga zgjedh golin më të bukur për muajin shkurt (VIDEO)

Goli fantastik i mesfushorit të Chelseas, Eden Hazard është zgjedhur më i bukuri për muajin shkurt në Premierligë. ...

10 March, 2017Lexo më shumë

Premierliga zgjedh trajnerin më të mirë për muajin shkurt (FOTO)

Pep Guardiola ka fituar çmimin e rajnerin më të mirë për muajin shkurt në Premierligë. ...

10 March, 2017Lexo më shumë

Granit Xhaka me urim fantastik për 8 mars (FOTO)

Granit Xhaka ka publikuar urimin e tij për festën e 8 Marsit. ...

8 March, 2017Lexo më shumë

Sky Sports: Conte nënshkruan me klubin e madh evropian (FOTO)

Antonio Conte është i gatshëm të konfirmojë të ardhmen e tij. ...

8 March, 2017Lexo më shumë

Zyrtare: Dënim i rëndë për Ibrahimovic

Federata e Futbollit të Anglisë ka konfirmuar dënimin për Zlatan Ibrahimovic. ...

7 March, 2017Lexo më shumë

E shkeli në kokë Ibrahimovicin, ja vendimi i fundit nga Mings

Tyrone Mings u përplas me Zlatan Ibrahimovicin gjatë ndeshjes mes Bournemouth dhe Manchester United. ...

7 March, 2017Lexo më shumë

Leicester City emëron trajnerin e ri (FOTO)

Leicester City ka marrë një vendim të rëndësishëm. ...

7 March, 2017Lexo më shumë

Lamtumirë Isco dhe James, Reali me super-transferim (FOTO)

Eden Hazard mund të jetë transferimi i parë i Real Madridit në afatin kalimtar veror....

6 March, 2017Lexo më shumë

West Ham 1:2 Chelsea, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)

Chelsea shënoi një tjetër fitore të rëndësishme në Premierligë....

6 March, 2017Lexo më shumë

Chelsea forcon kreun, +10 nga Tottenhami (VIDEO)

Chelsea ka fituar derbin e Londrës ndaj West Hamit, me rezultat 1-2 në kuadër të xhiros së 27 të Premierligës....

6 March, 2017Lexo më shumë

Lampard injoron Drogban: Ky është sulmuesi më i mirë që kam luajtur (FOTO)

Frank Lampard e ka zgjedhur sulmuesin e Manchester Cityt, Sergio Agueron, si sulmuesin më të mirë që ka luajtur në karrierën e tij....

6 March, 2017Lexo më shumë

West Ham – Chelsea, Costa me gol të çuditshëm (VIDEO)

Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë ndaj West Ham, me anë të Costas në minutën e 50-të, i cili me një goditje me gju, dërgoi topin në rrjetë....

6 March, 2017Lexo më shumë

Shikoni si një tifoz i West Hamit hyri në fushë për ta sulmuar Hazardin

Festa e Eden Hazardit pas golit të shënuar ndaj West Hamit mund të mos shkonte si është më së miri. Kjo pasi një tifoz i frustruar i vendasve hyri në terren për ta sulmuar dhe për t’i qëruar hesapet me yllin belg....

6 March, 2017Lexo më shumë

Benzema: Ky është klubi që ëndërroj të luaj

Karim Benzema është deklaruar shumë i lumtur që është pjesë e Real Madridit, skuadrën e tij të ëndrrave....

6 March, 2017Lexo më shumë

Chelsea shënon nga kundërsulmi i vitit në Premierligë (VIDEO)

Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj West Ham, pas një kundërsulmi të shpejtë të nisur Kante, e të përfunduar nga Hazard....

6 March, 2017Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: West Ham – Chelsea

Në stadiumin olimpik të Londrës nga ora 21:00, zhvillohet derbi mes West Ham United dhe Chelsea....

6 March, 2017Lexo më shumë

ZYRTARE: Lajm i mirë për Xherdan Shaqirin

Më në fund një lajm i mirë për Xherdan Shaqirin....

6 March, 2017Lexo më shumë

Wenger – Sanchez, shikoni çfarë ndodhi në stërvitje (FOTO)

Arsenali ka mbajtur stërvitjen e fundit para ndeshjes së kthimit të Ligës së Kampionëve ndaj Bayern Munich....

6 March, 2017Lexo më shumë

ZYRTARE: Tronditet Zlatan Ibrahimovic dhe Manchester United

Komisioni Disiplinor i Federatës së Futbollit të Anglisë, ka hapur proceduarat ndaj Zlatan Ibrahimovic dhe Tyrone Mings, për përplasjet që patën në ndeshjen e fundit në Premierligë....

6 March, 2017Lexo më shumë

Lamtumirë Arsenal, Wenger befason me skuadrën e re

E ardhmja e Arsene Wenger te Arsenal është në udhëkryq. ...

6 March, 2017Lexo më shumë

West Ham-Chelsea, lajm i keq për Conten (FOTO)

Sonte zhvillohet derbi londinez ndërmjet West Hamit dhe Chelseat....

6 March, 2017Lexo më shumë

Dy super-yje në formacionin e dështakëve të Premierligës (FOTO)

Koha për të parë se kush janë dështakët e javës në Premierligë....

6 March, 2017Lexo më shumë

Festa më qesharake e fundjavës vjen nga Kane dhe Dele Alli (VIDEO)

Dy yjet e Tottenhamit, Harry Kane dhe Dele Alli, e kanë festuar golin ndaj Evertonit në mënyrë mjaft interesante. ...

6 March, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball