Premier League – Page 265 – Lajmi.net

Aktuale

Largohet nga Barcelona, transferohet te Chelsea

Chelsea po shikojnë mundësinë e transferimit të Denis Suarez nga Barcelona në afatin kalimtar të janarit....

12 December, 2018 Lexo më shumë

Man Utd e forcon mbrojtjen me brazilianin nga Ligue 1

Manchester United mund të përforcohet me një lojtar nga Ligue 1....

12 December, 2018 Lexo më shumë

ZYRTARE: Man City ia rrit konkurrencën Muriqit

Manchester City ka siguruar shërbimet e portierit Zack Steffen....

11 December, 2018 Lexo më shumë

Guardiola tregon se a do ta transferojë City yllin e Atletico Madridit

Pep Guardiola iu është përgjigjur spekulimeve që e lidhnin mesfushorin Saul Niguez te Manchester City....

11 December, 2018 Lexo më shumë

Zbulohet emri i madh që mund të zëvendësojë Hazardin te Chelsea

Një emër i madh mund t’i bashkohet Chelsea në afatin kalimtar të janarit....

11 December, 2018 Lexo më shumë

Emery e do me çdo kusht këtë lojtar te Arsenal

Unai Emery ka në plan që t’i bëjë disa transferime në afatin e janarit....

11 December, 2018 Lexo më shumë

Chelsea me transferim 100 milionësh në janar

Chelsea është shumë afër ta thyej rekordin e transferimeve në klub....

11 December, 2018 Lexo më shumë

Liverpool po e transferon lojtarin që askush se njeh

Liverpool po planifikon që të bëjë një transferim befasues në janar....

11 December, 2018 Lexo më shumë

Pothuajse zyrtare: Man Utd arrin marrëveshje me yllin e madh

Manchester United ka marr një lajm fantastik....

11 December, 2018 Lexo më shumë

Yllin që e do Juventus, po e transferon Man Utd

Manchester United është shumë afër të bëjë një transferim të madh në janar....

11 December, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO