Premier League – Page 2 – Lajmi.net

Aktuale

Pas humbjes nga WBA, Arsenali merr edhe një lajm të keq nga Sanchez

Pas humbjes nga WBA, Arsenali ka marrë edhe një lajm të keq....

18 March, 2017Lexo më shumë

Conte: Ja edhe sa pikë na duhen për t’u shpallur kampion

Antonio Conte ka deklaruar se Chelsea i nevojiten edhe 21 pikë për të fituar titullin e ligës....

18 March, 2017Lexo më shumë

Stoke 1:2 Chelsea, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)

Chelsea ka shtuar diferencën në 13-të ndaj Cityt dhe Tottenhamit, me fitoren 1:2 ndaj Stoke Cityt. Vlerësimet e lojtarëve mund për këtë ndeshje mund t’i shikoni në pjesën e mëposhtme....

18 March, 2017Lexo më shumë

Festa e “çmendur” e Antonio Contes (VIDEO)

Chelsea ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme në udhëtim te Stoke, duke fituar 1:2....

18 March, 2017Lexo më shumë

Chelsea e “prek” titullin e Premierligës, e mposht edhe Stoken (VIDEO)

Chelsea ka marrë një fitore të vështirë por shumë të rëndësishme në udhëtim te Stoke City....

18 March, 2017Lexo më shumë

E pabesueshme: Ja sa humbje ka pësuar Arsenali në pesë ndeshjet e fundit (FOTO)

Arsenali është mposhtur 3:1 në udhëtim te WBA-ja, në kuadër të xhiros së 29-të....

18 March, 2017Lexo më shumë

Penallti në ndeshjen Stoke – Chelsea, çfarë ndodhi? (VIDEO)

Stoke City ka barazuar 1:1 rezultatin ndaj Chelsea, me golin e shënuar nga penalltia....

18 March, 2017Lexo më shumë

Leicester shënon gol pas një aksioni sikurse në ‘Play Station’ (VIDEO)

Aksioni i javës në Premierligë është parë në ndeshjes West Ham – Leicester City. Ishte mysafirët që organizuan një aksion të bukur sikur në ‘Play Station’, për të shënuar një gol të bukur me anë të Huth....

18 March, 2017Lexo më shumë

Wenger: E di të ardhmen time, dhe ju do ta mësoni shumë shpejtë

Arsene Wenger ka folur për të ardhmen e tij te Arsenalit, pas humbjes 3:1 nga WBA....

18 March, 2017Lexo më shumë

Willian shënon super-gol, Chelsea në epërsi (VIDEO)

Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Stoke City, me golin e bukur të shënuar nga Willian....

18 March, 2017Lexo më shumë

Çfarë është duke ndodhur me FC Prishtinën? Rezultat i befasishëm ndaj Dritës

FC Prishtina ka pësuar humbje edhe nga Drita. Ekipi i Ismet Munishit shënoi fitore me rezultat 1:0....

18 March, 2017Lexo më shumë

WBA triumfon ndaj Arsenalit (VIDEO)

Craig Dawson shënoi dy gola kurse Hal Robson Kanu shtoi një tjetër për WBA-në në fitoren ndaj Arsenalit me rezultat 3:1. Alexis Sanchez realizoi golin e vetëm për "Gunners". ...

18 March, 2017Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Stoke City – Chelsea

Stoke City dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Premierligë. ...

18 March, 2017Lexo më shumë

WBA – Arsenal, rezultat shokues (VIDEO)

Craig Dawson ka realizuar edhe golin e tij të dytë për epërsinë e WBA ndaj Arsenalit me rezultat 3:1. ...

18 March, 2017Lexo më shumë

WBA – Arsenal, gol që nuk e priste askush (VIDEO)

Hal Robson Kanu ka rikthyer epërsinë e WBA ndaj Arsenalit me rezultat 2:1. ...

18 March, 2017Lexo më shumë

Fantastike çfarë ka bërë Xhaka, super gol nga Arsenal (VIDEO)

Granit Xhaka ka bërë një asistim fantastik për Alexis Sanchezin i cili realizoi golin e barazimit 1:1 ndaj WBA-së. ...

18 March, 2017Lexo më shumë

WBA – Arsenal, nuk do ta besoni kush ka shënuar gol (VIDEO)

WBA është në epërsi 1:0 ndaj Arsenalit me golin e Craig Dawson. ...

18 March, 2017Lexo më shumë

Tifozët e Arsenalit bëjnë një ‘çmenduri’ me aeroplan kundër Wengerit (FOTO)

Tifozët e Arsenalit kanë bërë thirrje për largimin e menaxherit Arsene Wenger para ndeshjes me WBA-n në Premierligë. Ata kanë shfaqur një mbishkrim "S'ka më kontratë, Wenger Out" me një aeroplan mbi stadium....

18 March, 2017Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: WBA – Arsenal

WBA dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Premierligë. ...

18 March, 2017Lexo më shumë

A e dini sa e ka rrogën Pogba për 3 minuta e 47 sekonda?

Paul Pogba duket se është koprrac, përkundër rrogës së madhe në Manchester United....

18 March, 2017Lexo më shumë

Më në fund, Xherdan Shaqiri

Xherdan Shaqiri ka sanuar lëndimin dhe do të jetë pjese e Stoke Cityt për ndeshjen ndaj Chelseas. ...

18 March, 2017Lexo më shumë

Çfarë është duke ndodhur me Xhakën?

Arsene Wenger i ka dalë në mbrojtje Granit Xhakës....

18 March, 2017Lexo më shumë

ZYRTARE: Dënohet Manchester United

Sjelljet e pakontrolluara të futbollistëve i kanë kushtuar me 20 mijë paund Manchester Unitedit....

17 March, 2017Lexo më shumë

Lukaku me skuadër, transferohet te gjiganti evropian (FOTO)

Manchester United po bëhet gati për të transferuar Romelu Lukakun....

17 March, 2017Lexo më shumë

Klopp me deklaratë të pabesueshme për Guardiolan

Java e 29-të e Premierligë vë përballë njëri-tjetrit Pep Guardiolan dhe Jurgen Kloppin....

17 March, 2017Lexo më shumë

Arsene Wenger ka një lajm të keq për tifozët e Arsenalit

Arsene Wenger nuk e ka ndërmend të largohet nga Arsenali....

17 March, 2017Lexo më shumë

Mourinho godet futbollin anglez

Jose Mourinho ka folur për dështimet e skuadrave angleze në Ligën e Kampionëve....

17 March, 2017Lexo më shumë

Eliminohen nga Liga e Kampionëve, vendim i ‘çmendur’ nga Guardiola!

Pep Guardiola është i vendosur ta ndryshojë komplet ekipin e Manchester Cityt....

16 March, 2017Lexo më shumë

Futbollisti i njohur bën tatuazhin e Mickey Mouse (FOTO)

Mesfushori i Liverpoolit, Philippe Coutinho ka befasuar me tatuazhin e tij të ri....

16 March, 2017Lexo më shumë

ZYRTARE: Shkarkohet nga klubi, 72 orë para ndeshjes me Man Utd (FOTO)

Aitor Karanka nuk është më menaxher i Middlesbrough. ...

16 March, 2017Lexo më shumë

Xhaka vjen me një ndryshim në Facebook (FOTO)

Granit Xhaka ka shpërndarë një thënie në Facebook, si këshillë të rëndësishme për jetën. Ndryshe nga mesazhet sportive, ai ka shkruar: “Në një botë ku ju mund të bëheni çfarëdo që dëshironi, ju zgjidhni të jeni vetvetja”. ...

16 March, 2017Lexo më shumë

Bellerin – Barcelona, lajm i madh nga Wenger

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger ka mohuar spekulimet se mbrojtësi Hector Bellerin do të transferohet në Barcelonë....

16 March, 2017Lexo më shumë

Ramos ‘tradhton’ Realin, transferohet në Premierligë (FOTO)

Sergio Ramos mund të largohet nga Real Madrid pas përfundimit të këtij sezoni....

15 March, 2017Lexo më shumë

Lukaku trondit Evertonin (FOTO)

Romelu Lukaku ka befasuar drejtuesit e Evertonit, duke refuzuar nënshkrimin e kontratës së re....

14 March, 2017Lexo më shumë

Courtois: Kjo që e bëri Mourihno, është e turpshme

Portieri i Chelseat, Thibaut Courtois, ka thënë fjalë aspak pozitive për Jose Mourinhon. ...

14 March, 2017Lexo më shumë

Ozil: Ky është klubi me të cilin dua ta fitoj Ligën e Kampionëve

Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil duket se ka konfirmuar të ardhmen e tij....

14 March, 2017Lexo më shumë

Zbulohet arsyeja shokuese e përplasjes Mourinho – Conte (VIDEO)

Jose Mourinho e kishte goditur topin në drejtim të Antonio Contes pas një ndërhyrje të Antonio Valencias ndaj Marcos Alonsos dhe kjo solli përplasjen e tyre gjatë pjesës së parë të ndeshjes mes Cheseas dhe Manchester United në FA Cup. ...

14 March, 2017Lexo më shumë

Lamtumirë Bayern Munich, transferohet në Man City (FOTO)

Manchester City kërkon një përforcim nga Bayern Munich....

14 March, 2017Lexo më shumë

Conte dhe Mourinho takohen pas ndeshjes, e pabesueshme çfarë ndodhi

Inati në mes të Jose Mourinhos dhe Antonio Contes ka vazhduar edhe pas ndeshjes ndërmjet Chelseat dhe Manchester Unitedit. Ata kanë refuzuar t’ia shtrijnë dorën njëri-tjetrit....

13 March, 2017Lexo më shumë

Përgjigja EPIKE e Mourinhos për tifozët e Chelsea që e ofenduan (VIDEO)

Jose Mourinho nuk është më trajneri i dëshiruar i tifozëve të Chelsea....

13 March, 2017Lexo më shumë

Chelsea 1:0 Manchester United, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)

Chelsea ka kaluar në gjysmëfinale të FA Cup, pasi ka mposhtur 1:0 Manchester Unitedin. Vlerësimet e lojtarëve për këtë ndeshje mund t’i shikoni në fotografinë e mëposhtme....

13 March, 2017Lexo më shumë

Chelsea në gjysmëfinale të FA Cup, eliminon Manchester Unitedin (VIDEO)

Cheslea ka siguruar kalimin për në gjysmëfinale të FA Cup....

13 March, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool