Premier League – Lajmi.net

Aktuale

City dhe PSG pas Weigl, Dortmund kërkon 75 milionë euro

Duket se menjëherë pas përfundimit të afatit kalimtar verorë, skuadrat e mëdha po përgatiten për transferet e  janarit....

18 August, 2018 Lexo më shumë

Tottenhami shënon fitoren e dytë në Premierligë

Tottenham Hotspur ka shënuar fitoren e dytë në Premierligë në po kaq ndeshje....

18 August, 2018 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare të derbit Chelsea – Arsenal

Xhiroja e dytë në Premierligë sjellë një tjetër derbi....

18 August, 2018 Lexo më shumë

Robert Kenedy vjen me një rekord të padëshiruar

Sot, në xhiron e dytë të sezonit të ri në Premierligë, u zhvillua ndeshja mes Newcastle dhe Cardiff....

18 August, 2018 Lexo më shumë

Jose Mourinho tallet me dokumentarin e Manchester Cityt

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka thënë se dokumentari i publikuar nga Manchester City tregon më së miri se klasi nuk mund të blihet....

18 August, 2018 Lexo më shumë

Guardiola zbulon nëse do ta transferojë Marchision në Man City

Pep Guardiola ka komentuar mundësinë e transferimit të Claudio Marchisios. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Welbeck refuzon Galatasarayn

Danny Welbeck nuk dëshiron të largohet nga Arsenal, gjatë këtij afati kalimtar të verës. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Nëse largohet nga Tottenham, ky do të jetë ekipi i ri i Eriksenit

Christian Eriksen vazhdon të zgjojë interesim për largim nga skuadra e Tottenham Hotspur. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Guardiola gjen fajtorin e lëndimit të De Bruyne

Pep Guardiola ka reaguar pas lëndimit të rëndë të mesfushorit të Manchester Cityt, Kevin de Bruyne. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Mourinho zbulon të vërtetën e tij me Pogban

Jose Mourinho ka reaguar pas spekulimeve në lidhje me raportin e tij me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO