Liga e Kombeve – Lajmi.net

Aktuale

“Tulipanët” e Koeman mposhtin Francën, mbajnë shpresën për kualifikim

Holanda ka arritur që ta mposhtë kampionin botëror në fuqi, Francën, me rezultatin 2:0....

16 November, 2018 Lexo më shumë

Holanda thyen Francën

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Holandë – Francë....

16 November, 2018 Lexo më shumë

Kroacia me mungesë të madhe kundër Anglisë, Rakitic kthehet në Barcelonë

Kroacia do të përballet me Anglinë, pa njërin nga lojtarët kryesorë të skuadrës, Ivan Rakitic....

16 November, 2018 Lexo më shumë

Challandes dhe Kryeziu: Në Maltë kemi udhëtuar për fitore

Trajneri Bernard Challandes dhe mesfushori Hekuran Kryeziu janë paraqitur në konferencën e parë për shtyp, në Maltë....

16 November, 2018 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Holandë – Francë

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Holandë – Francë....

16 November, 2018 Lexo më shumë

Këto janë katër problemet kryesore me të cilat po përballet  Spanja

Disfata e pësuar nga Kroacia, ka lënë skuadrën e Luis Enriques në një pozitë aspak të favorshme....

16 November, 2018 Lexo më shumë

“Loro Boriçi” në gjendje perfekte, një kompani austriake vijëzon fushën

Kompania prestigjioze austriake e vijzimit të fushave sportive, “Fairy Ground”, është përzgjedhur për të bërë vijëzimin e fushës në stadiumin “Loro Boriçi” për takimin e së shtunës. ...

16 November, 2018 Lexo më shumë

“Kosovarët japin para për të luajtur te Kombëtarja e Shqipërisë”

Fatjon Andoni është një 27-vjeçar me origjinë nga Dukati i Vlorës dhe prej tre sezonesh është lojtari shqiptar më i aktivizuar në Superligën greke me klubin e AEL Larisës....

16 November, 2018 Lexo më shumë

Në Shkodër kundër Skocisë, policia publikon masat e sigurisë

Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër, do të marrë një sërë masash teknike dhe organizative për, sigurimin e rendit dhe sigurisë publike, para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes ndërkombëtare të futbollit. ...

16 November, 2018 Lexo më shumë

Shumë ndeshje interesante na presin sot në Ligën e Kombeve

Liga e Kombeve rikthehet edhe sonte për të na dhuruar emocione të mëdha....

16 November, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO