Liga e Kampionëve – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

Tifozi i PSG vret shokun pas golit të gjashtë të Barcelonës (FOTO)

Një incident i rëndë ka ndodhur në Gabon pas ndeshjes Barcelona - Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...

11 March, 2017Lexo më shumë

Presidenti i PSG ‘turpëron’ Barcelonën, ja çfarë thotë për gjyqtarin Aytekin

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi ka kritikuar ashpër gjyqtarin e ndeshjes kundër Barcelonës, Deniz Aytekin....

11 March, 2017Lexo më shumë

Stoichkov ka një propozim qesharak për gjyqtarin Aytekin (FOTO)

Hristo Stoichkov ka thënë se gjyqtari turko-gjerman, Deniz Aytekin, duhet ta drejtojë finalen e Ligës së Kampionëve këtë sezon....

11 March, 2017Lexo më shumë

Neymar, Di Marias: Shh… (FOTO)

“Lufta” mes lojtarëve të Barcelonës dhe PSG-së po vazhdon në rrjetet sociale....

10 March, 2017Lexo më shumë

Ky veprim i Mourinhos e bëri me lot fëmijën (VIDEO)

Jose Mourinho me një veprim të thjesht që është për t’u marrë shembull, ka bërë me lot një fëmijë maskot, para ndeshjes së Europa League mes Rostov dhe Manchester Unitedit, ndeshje kjo që përfundoi 1:1....

10 March, 2017Lexo më shumë

Mësohet se çfarë u ka thënë Emery lojtarëve të PSG në pushimin e pjesës së parë

Mediet e huaja kanë arritur të zbulojnë se çfarë është folur në zhveshtoren e PSG-së pas pjesës së parë të ndeshjes me Barcelonën....

10 March, 2017Lexo më shumë

Dy yje të PSG-së në diskotekë me Rihannan? Ja çfarë bën skuadra franceze

Skuadra e PSG me anë të një komunikate të lëshuar ka reaguar fuqishëm ndaj medias franceze “L’Equipe”....

10 March, 2017Lexo më shumë

Mathieu: Ja pse ua tregova gishtin e mesëm lojtarëve te PSG-së (FOTO)

Jeremy Mathieu ka folur për herë të parë për fotografinë e bërë në zhveshtoren e Barcelonës, pas fitores 6:1 ndaj PSG....

10 March, 2017Lexo më shumë

Ferdinand: Ky futbollist do të bëhet më i miri në botë (FOTO)

Ish mbrojtësi i Manchster United, Rio Ferdinand, beson se një ditë, Neymar do të bëhet futbollisti më i mirë në botë, duke e zëvendësuar Lionel Messin....

10 March, 2017Lexo më shumë

Wenger me deklaratë pak më ndryshe për ndeshjen Barcelona – PSG

Arsene Wenger ka dhënë një deklaratë interesante për kualifikimin historik te Barcelonës për në çerekfinale të Ligës së Kampionëve....

10 March, 2017Lexo më shumë

Alonso: Me këto dy skuadra nuk dua të përballem në Ligën e Kampionëve

Real Madridi dhe Atletico Madridi janë skuadrat që Xabi Alonso dëshiron t’i shmang në shortin e Ligës së Kampionëve....

10 March, 2017Lexo më shumë

Futbollistët e PSG para ndeshjes me Barcelonën: Do të mposhtemi 5:1 (VIDEO)

Marco Verratti, Blaise Matuidi, Thomas Meunier dhe Julian Draxler kanë parashikuar duelin e kthimit kundër Barcelonës. Dhe, njëri prej tyre madje shkoi aq larg sa që parashikoi humbjen 5:1, edhe pse në fund pësuan edhe më keq, 6:1, duke u eliminuar nga Liga e Kampionëve. ...

10 March, 2017Lexo më shumë

Gruaja e Di Marias “turpëron” Barcelonën (FOTO)

Gruaja e Angel Di Marias i është bashkuar kritikave për gjyqtarin Deniz Aytekin pas humbjes së Paris Saint-Germain nga Barcelona në Ligën e Kampionëve....

10 March, 2017Lexo më shumë

Dy futbollistët e PSG e kaluan natën me Rihannan para duelit me Barcelonën (FOTO)

E përditshmja sportive franceze "L’Equipe" ka zbuluar një lajm tronditës për Paris Saint-Germain....

10 March, 2017Lexo më shumë

Në janar u prit si legjendë e Realit, të mërkurën festoi si i çmendur golin e Barcelonës (FOTO)

Michael Owen i ka tradhtuar tifozët e Real Madridit me reagimin e tij pas golit të gjashtë të Barcelonës në fitoren 6:1 ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...

10 March, 2017Lexo më shumë

Barcelona – PSG, bast i ‘çmendur’ nga Neymar (FOTO)

Neymar kishte bërë një bast interesant me bashkëlojtarët e tij të Barcelonës për ndeshjen kundër Paris Saint-Germain....

10 March, 2017Lexo më shumë

Gjyqtari i ndeshjes Barcelona – PSG, ja çfarë ka bërë Real Madrid (FOTO)

Real Madrid është i shqetësuar për ndarjen e drejtësisë në duelin mes Barcelonës dhe Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...

10 March, 2017Lexo më shumë

UEFA dënon Barcelonën pas fitores ndaj PSG!

Barcelona do ta paguajë shtrenjtë reagimin pas golit të gjashtë në fitoren 6:1 ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve....

10 March, 2017Lexo më shumë

PSG, edhe një lajm i keq pas humbjes nga Barcelona (FOTO)

Paris Saint-Germain ka marrë edhe një lajm të keq pas humbjes nga Barcelona në Ligën e Kampionëve....

10 March, 2017Lexo më shumë

Vendim i çuditshëm nga PSG pas eliminimit nga Barcelona (FOTO)

Paris Saint-Germain ka ndërruar planet pas humbjes nga Barcelona në Ligën e Kampionëve. ...

10 March, 2017Lexo më shumë

Joaquin e fiku televizorin te rezultati 3:1, e pabesueshme çfarë i ndodhi pas ndeshjes Barcelona – PSG

Joaquin Sanchez ka zbuluar atë që i ndodhi gjatë ndeshjes Barcelona – Paris Saint-Germain....

10 March, 2017Lexo më shumë

Gjyqtari Aytekin ‘vesh’ fanellën e Barcelonës (FOTO)

Barcelona është në çerekfinale tashmë, duke arritur ëndrrën për t'u kualifikuar pas humbjes 4-0 të ndeshjes së parë. ...

10 March, 2017Lexo më shumë

Fotografia më e bukur nga ndeshja Barcelona – PSG (FOTO)

Lexuesit e “Mundo Deportivo” e kanë përzgjedhur fotografinë më të bukur nga ndeshja Barcelona – PSG....

10 March, 2017Lexo më shumë

Pas fitores së madhe ndaj PSG, ja çfarë kanë bërë Messi me shokët e Barcelonës (FOTO)

Lionel Messi dhe yjet e tjerë të Barcelonës kanë organizuar një festë private pas fitores 6:1 ndaj Paris Saint-Germain që i kualifikoi në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. ...

10 March, 2017Lexo më shumë

Barcelona – PSG, skandal nga gjyqtari Aytekin (FOTO)

E përditshmja sportive madrilene "AS" ka publikuar së paku tri raste ku gjyqtari Deniz Aytekin ka favorizuar Barcelonën në ndeshjen kundër Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...

10 March, 2017Lexo më shumë

Mediumi italian bëhet horë pas golit të gjashtë të Barcelonës (FOTO)

Askush nuk e ka pritur kualifikimin e Barcelonës në fund ndaj PSG-së. ...

9 March, 2017Lexo më shumë

Barcelona shokon bastoren e famshme “Bet365”

Mbrëmja e kaluar ishte për t'u harruar për bastoren e njohur "Bet365". ...

9 March, 2017Lexo më shumë

Më në fund reagon Messi, poston një foto dhe shkruan diçka fantastike (FOTO)

Leo Messi është shprehur më në fund pas kualifikimit të Barcelonës. ...

9 March, 2017Lexo më shumë

Enrique humb kontrollin pas golit të gjashtë, shikoni çfarë bënte në fushë (VIDEO)

Luis Enrique ka humbur totalisht kontrollin, pas golit të gjashtë të Barcelonës ndaj PSG-së....

9 March, 2017Lexo më shumë

Nuk e keni parë: Reagimi dhe festa e çmendur e Messit, pas golit të kualifikimit (VIDEO)

Një video e publikuar sot, tregon se si e ka festuar mbrëmë Leo Messi golin e kualifikimit ndaj PSG-së. ...

9 March, 2017Lexo më shumë

A do të jetë ky kundërshtari i Realit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve?

Real Madrid rrezikon të takohet me rivalin më të madh, Barcelonën, në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve....

9 March, 2017Lexo më shumë

Gruaja e Thiago Silvas “turpëron” Barcelonën (FOTO)

Gruaja e Thiago Silvas ka publikuar një fotografi të gjyqtarit të ndeshjes Barcelona - Paris Saint-Germain me mbishkrimin: Futbollisti më i mirë i Barcelonës. ...

9 March, 2017Lexo më shumë

“Marca” zbulon arsyen e kualifikimit të Barcelonës (FOTO)

Lexuesit e "Marca.com" besojnë se gjyqtari ishte arsyeja kryesore e kualifikimit të Barcelonës në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve pas fitores 6:1 ndaj Paris Saint-Germain. ...

9 March, 2017Lexo më shumë

Barcelona – PSG, goli të cilin nuk e ka parë askush (VIDEO)

Goli i Sergi Robertos në fitoren e Barcelonës ndaj Paris Saint-Germain është shfaqur edhe nga një perspektivë e re e regjisë së transmetuesit të ndeshjes, e paparë deri më tani. ...

9 March, 2017Lexo më shumë

Shqiptari nga Tropoja ‘mbyll’ bastoren me tiketën fituese (FOTO)

Një shqiptar nga Tropoja, i cili jeton në Londër, ka kapur 34 mijë e 534 funte (afro 40 mijë euro) me vetëm 5 funte (5.7 euro) të shpenzuara. Ai ka parashikuar saktë 5 ndeshje. ...

9 March, 2017Lexo më shumë

Gol nga Sergi Roberto, ‘zhduket’ tifozi i Barcelonës (VIDEO)

Një tifoz i Barcelonës e humbi kontrollin pas golit të Sergio Robertos ndaj Paris Saint-Germain sa që doli nga dhoma ku po e shikonte ndeshjen. ...

9 March, 2017Lexo më shumë

Wenger: Turp për Barcelonën, ja kush i kualifikoi në çerekfinale (FOTO)

Arsene Wenger ka akuzuar ashpër Barcelonën pas fitores ndaj Paris Saint-Germain. ...

9 March, 2017Lexo më shumë

Barcelona – PSG, befasi nga trajneri i Juventusit

Massimiliano Allegri ka befasuar me deklaratën e tij pas fitores së Barcelonës ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve....

9 March, 2017Lexo më shumë

Dy gola kundër PSG, shikojeni ku përfundoi Neymar pas ndeshjes në Camp Nou (FOTO)

Neymar e festoi deri në mëngjes fitoren e Barcelonës ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...

9 March, 2017Lexo më shumë

Barcelona – PSG, ja çfarë ka bërë sot UEFA (FOTO)

UEFA ka lavdëruar edhe sot paraqitjen e dyshes së Barcelonës, Lionel Messi dhe Neymar në fitoren 6:1 ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. ...

9 March, 2017Lexo më shumë

Kur është shorti i çerekfinales në Ligën e Kampionëve?

Liga e Kampionëve është në pritje të kompletimit të skuadrave çerekfinaliste para tërheqjes së shortit....

9 March, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool