Liga e Kampionëve – Page 109 – Lajmi.net

Aktuale

Lista e rekordeve të UEFA, pa Messin e Ronaldon

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo janë dy emrat që dominojnë botën e futbollit për më shumë se një dekadë....

18 January, 2019 Lexo më shumë

I madhi Davids tregon se kush mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Juventusi me Cristiano Ronaldon në skuadër mund ta fitojë Ligën e Kampionëve....

17 January, 2019 Lexo më shumë

Van der Vaart – Real Madridit: Nëse e bëni këtë gjë ndaj Ajaxit, largohem nga stadiumi

Rafael van der Vaart e ka paralajmëruar Real Madridin për Isco Alarcon....

16 January, 2019 Lexo më shumë

Mbrojtësi i madh: Ronaldo mi ka thyer ëndrrat disa herë

Giorgio Chiellini ka pranuar se ndjehet i lehtësuar se ka për bashkëlojtar Cristiano Ronaldon te Juventus, pasi portugez ia ka thyer “shumë herë” ëndrrat në të kaluarën....

15 January, 2019 Lexo më shumë

UEFA e krahason Shaqirin me Ronaldon dhe Lewandowskin

Xherdan Shaqiri qëndron në mesin e futbollistëve me fizikun më të mirë sot në botë....

15 January, 2019 Lexo më shumë

Iker Casillas ende e mban rekordin e madh në Ligën e Kampionëve

Iker Casillas vazhdon ta mbajë një rekord të madh në Ligën e Kampionëve....

15 January, 2019 Lexo më shumë

Dybala: Juventus e dëshiron Ligën e Kampionëve

Ylli i Juventus, Paulo Dybala ka bërë të ditur synimin kryesor të Juventus këtë sezon....

13 January, 2019 Lexo më shumë

Liverpool festë në fatkeqësinë e Bayern, Muller dënohet për të dy ndeshjet

Liverpool ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes me Bayern Munich, të cilët janë tronditur  nga UEFA....

11 January, 2019 Lexo më shumë

Robben flet për fatin e keq të Bayernit

Legjenda e Bayern Munich, Arjen Robben, ka thënë se skuadra e tij ka qenë shumë e pafat në shortin e Ligës së Kampionëve....

9 January, 2019 Lexo më shumë

Man City mund të jetë viktima e dënimit më të rëndë në historinë e futbollit

Ditët po shkojnë dhe pasiguria në Mançester po bëhet gjithnjë e më e madhe....

5 January, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO