Liga e Kampionëve – Lajmi.net

Aktuale

Bale dhe Ronaldo, ende në dyshim

Gareth Bale dhe Cristiano Ronaldo janë ende në dyshim për t’u aktivizuar në formacionin bazë të Real Madridit kundër Bayern Munichut, në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve....

23 April, 2014 Lexo më shumë

Autobusi i Mourinhos

Jose Mourinho e ‘parkoi autobusin’ në portën e Chelseas gjatë barazimit 0:0 me Atletico Madridin në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve në Vicente Calderon. Taktika e Special One përfundoi në punimin e piktorit Omar Momani....

23 April, 2014 Lexo më shumë

Statistika dhe kuriozitete: Real – Bayern

Real Madrid dhe Bayern Munich zhvillojnë sonte ndeshjen e tyre të parë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Dy gjigantët evropianë ndajnë shumë statistika dhe kuriozitete interesante....

23 April, 2014 Lexo më shumë

Real – Bayern, futbollistët që rrezikojnë suspendimin

Real Madrid ka tre futbollistë që rrezikojnë të suspendohen për ndeshjen e kthimit kundër Bayern Munichut. Kurse, gjiganti bavarez ka vetëm një lojtar që nuk ‘guxon’ të ndëshkohet sonte me karton të verdhë....

23 April, 2014 Lexo më shumë

Chelsea në epërsi

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone thotë se Chelsea është në epërsi pas barazimit pa gola në Vicente Calderon në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve....

23 April, 2014 Lexo më shumë

Vlerësimet e futbollistëve: Atletico – Chelsea

Atletico Madrid nuk gjeti rrugëdalje për mbrojtjen e ngjeshur të Chelseas në barazimin pa gola në Vicente Calderon në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Lexoni vlerësimet e futbollistëve....

23 April, 2014 Lexo më shumë

Mourinho nuk luajti për 0:0

Menaxheri i Chelseas, Jose Mourinho thotë se erdhi në Vicente Calderon në kërkim të fitores ndaj Atletico Madridit dhe rezultati 0:0 nuk është epilogu që kërkoi. Ai zbulon se portieri Petr Cech e ka përfunduar sezonin....

23 April, 2014 Lexo më shumë

Chelsea luajti mirë

Portieri i Chelseas, Mark Schwarzer thotë se skuadra luajti shumë mirë në barazimin pa gola në udhëtim te Atletico Madrid në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve....

23 April, 2014 Lexo më shumë

Atleticos nuk i pëlqen barazimi

Kapiteni i Atletico Madridit, Gabi insistoi se skuadra e tij ishte në kërkim të fitores nga fillimi e deri në fund të barazimit pa gola 0:0 me Chelsean në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve në Vicente Calderon....

23 April, 2014 Lexo më shumë

Chelsea i reziston Atleticos

Atletico Madrid barazoi pa gola me Chelsean në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve në Vicente Calderon. Vendasit patën më shumë nga iniciativa e lojës por nuk arritën të thyejnë mbrojtjen e ngjeshur të Blues....

22 April, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO