Lajme futbolli – Page 652 – Lajmi.net

Aktuale

Ibrahimoviç pranë falimentimit, kjo është arsyeja

E pabesueshme, por e vërtetë, edhe Ibrahimovic mund të falimentojë! ...

21 August, 2018 Lexo më shumë

Celina asiston dhe e feston golin në mënyrë të “shfrenuar”

Pas pasimit të Celinës, McBurnie gjeti rrjetën....

21 August, 2018 Lexo më shumë

Arrestohet tifozi i Prishtinës që sulmoi Skifterat dje

Një tifoz i Prishtinës është arrestuar të hënën pasi kishte tentuar t’i sulmonte tifozët e Gjilanit, Skifterat të cilët kishin udhëtuar mbrëmë për në kryeqyetet....

21 August, 2018 Lexo më shumë

Përzgjedhësi i Argjentinës flet për mos-grumbullimin e Messit në Kombëtare

Përzgjedhësi i Argjentinës, Lionel Scaloni, ka treguar për mos-grumbullimin e Leo Messit....

21 August, 2018 Lexo më shumë

Vrapimi i gjyqtarit të Premierligës bëhet hit në internet, ja pse

Një nga ata që ka bërë më shumë përshtypje këtë javë në Premier League, ka qenë gjyqtari Michael Oliver. ...

21 August, 2018 Lexo më shumë

E pabesueshme: Ronaldo ishte shumë pranë Milanit sivjet, ja pse dështoi transferimi

Mediat italiane kanë zbuluar sot një prapaskenë mjaft interesante që lidhet me yllin portugez Kristiano Ronaldo, i cili u transferua këtë verë te Juventusi. ...

21 August, 2018 Lexo më shumë

Seedorf i hekurt, rregulli i trajnerit të njohur bën bujë në internet

Vetëm pak kohë më parë, Klarens Sedorf u emërua në krye të kombëtares së Kamerunit, dhe tashmë holandezi duket se i ka bërë të qarta rregullat e tij....

21 August, 2018 Lexo më shumë

Ky është rekordi epik i Milner me Liverpoolin

Crystal Palace nuk e dinte, por sapo James Milner shënoi penalltinë e Liverpool në fundin e pjesës së parë, ata nuk kishin asnjë mundësi për të fituar ndeshjen e luajtur të hënën në mbrëmje....

21 August, 2018 Lexo më shumë

Talenti i Atleticos bëri më shumë driblime në 18 minuta se e gjithë skuadra e Valencias!

Stafi teknik i Atletico Madrid ka shpresa të mëdha te Gelson Martins....

21 August, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO