Lajme futbolli – Lajmi.net

Aktuale

Chelsea e shkarkon Conten, e gjen pasuesin e tij

Chelsea ka gjetur trajnerin që do të zëvendësojë Antonio Conten....

18 June, 2018 Lexo më shumë

Trajneri i Kroacisë tregon arsyet pse e përjashtoi nga ekipi kombëtar Nikola Kalinicin

Nikola Kalinic edhe zyrtarisht është përjashtuar nga ekipi kroat kombëtar....

18 June, 2018 Lexo më shumë

Roma ia vazhdon kontratën trajnerin Di Francesco

Eusebio di Francesco dhe Roma kanë arritur marrëveshje për zgjatjen e kontratës....

18 June, 2018 Lexo më shumë

Ramos tenton të “bëhet” Ronaldo, dështon keq

Të jesh Cristiano Ronaldo nuk është e lehtë, e të provosh të bëhesh, ndoshta e pamundur....

18 June, 2018 Lexo më shumë

E jashtëzakonshme: 99.6 për qind e islandezëve e kanë ndjekur ndeshjen ndaj Argjentinës

Islanda padyshim se është zbulimi dhe befasia më e madhe e futbollit në vitet e fundit....

18 June, 2018 Lexo më shumë

Pas 60 viteve Suedia shënon fitore në ndeshjen e parë të Kupës së Botës

Fitorja e Suedisë në Kupën e Botës ndaj Koresë së Jugut do të shkruhet në analet e historisë....

18 June, 2018 Lexo më shumë

Suedi 1:0 Kore e Jugut, notat e lojtarëve

Kombëtarja e Suedisë ka shënuar fitore të vështirë por shumë të rëndësishme në ndeshjen e parë në Kupën e Botës....

18 June, 2018 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Belgjikë – Panama

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Belgjikë – Panama....

18 June, 2018 Lexo më shumë

Suedia e nis me fitore falë një penalltie të fituar me VAR

Golin e realizoi kapiteni Granqvist nga penalltia në minutën e 65. ...

18 June, 2018 Lexo më shumë

Angli – Tunizi, dështoi plani i terroristëve për sulm

Ndeshja e mbrëmjes së sotme do të jetë midis Anglisë dhe Tunizisë ashtu si 20 vite më parë në Botërorin e Francës....

18 June, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO