Lajme futbolli – Lajmi.net

Aktuale

Dita e derbit të Anamoravës

‘Pranvera’ ka ardhur në futbollin e Kosovës....

16 February, 2019 Lexo më shumë

Mourinho, Neymarit: Ja çfarë duhet të bësh për t’u krahasuar me Pelen

Neymar do të duhet të arrijë majën e suksesit me Brazilin para se të krahasohet me Pelen dhe legjendat tjera të ‘Selecao’, sipas Jose Mourinhos....

16 February, 2019 Lexo më shumë

Ylli i Everton shpreson për një tjetër mundësi nga PSG

Ylli i Everton, Idrissa Gueye duket se po shpreson akoma për një kalim tek Paris Saint Germain....

15 February, 2019 Lexo më shumë

Allegri flet për ndeshjen kundër Atleticos, ka vetëm një synim

Massimiliano Allegri ka gjetur pak kohë që pas ndeshjes me Frosinone të thotë disa fjalë edhe për ndeshjen e Ligës së Kampionëve të cilën Juve e luan kundër Atleticos....

15 February, 2019 Lexo më shumë

Kante nuk ka raporte të mira me Sarrin, Barca, Real e Bayern janë opsionet

Roli i ri i N’Golo Kante nën urdhrat e Maurizio Sarrit nuk po pëlqehet pothuajse nga askush....

15 February, 2019 Lexo më shumë

Augsburg 2:3 Bayern Munich – Notat e lojtarëve

Bayern Munich ka shënuar një fitore shumë të rëndësishme për të vazhduar garën për titullin e Bundesliga....

15 February, 2019 Lexo më shumë

Juventus 3:0 Frosinone – Ja me çfarë note është vlerësuar Cristiano Ronaldo

Juventus ka shënuar edhe një fitore në rrugëtimin drejt titullit të radhës në Serie A....

15 February, 2019 Lexo më shumë

Juve ‘ecën nëpër lule’ – Sigurt drejt titullit të radhës në Serie A

Juventus ka mbyllur me fitore edhe xhiron e 24-të në Serie A....

15 February, 2019 Lexo më shumë

Bayern përmbysë Augsburgun, afrohet në dy pikë me Dortmund

Bayern Munich ka shënuar një fitore jashtëzakonisht të rëndësishme sot në kuadër të Bundesligas....

15 February, 2019 Lexo më shumë

Zola ka një mesazh për Hudosn Odoi

Legjenda dhe ndihmës trajneri i Chelsea, Gianfranco Zola ka dhënë një këshillë për talentin premtues të Chelsea, Callum Hudson Odoi....

15 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO