La Liga – Lajmi.net

Aktuale

“Kroos dhe Modric fajtorë për formën e dobët të Realit”

Real Madrid po kalon krizën më të madhe në vitet e fundit....

18 October, 2018 Lexo më shumë

Barcelona – Wenger, e pabesueshme se çfarë mund të ndodhë!

Ish trajneri i Arsenalit, Aresene Wenger, ka shprehur dëshirën e tij për të udhëhequr një skuadër pas qëndrimit prej 22 vitesh në krye të Arsenalit....

18 October, 2018 Lexo më shumë

Barca kthehet 50 vite në kohë, bën fanella speciale për sezonin e ri

Fanellat e Barcelonës të sezonit 2019/2020 pritet të jenë shumë speciale....

18 October, 2018 Lexo më shumë

Ja shuma e ‘çmendur’ që duhet të paguajë Barca për rikthimin e Neymarit

Rikthimi i Neymarit në Barcelonë duket shumë i mundshëm....

18 October, 2018 Lexo më shumë

Lopetegui pranë shkarkimit, trajneri madh merr drejtimin e Realit

Florentino Perez nuk është i kënaqur me paraqitjet e Real Madridit këtë sezon....

18 October, 2018 Lexo më shumë

Barcelona transferon mbrojtësin e Liverpoolit

Barcelona është në kërkim të një mbrojtësi për afatin kalimtar të janarit....

18 October, 2018 Lexo më shumë

Yjet e Barcelonës duan transferimin e lojtarit të Manchester United

Yjet e Barcelonës dëshirojnë që Paul Pogba të transferohet në ‘Camp Nou’....

18 October, 2018 Lexo më shumë

Lojtarët që gati e shkatërruan karrierën duke qëndruar te Barcelona

Paco Alcacer po konsiderohet si transferimi më i qëlluar i afatit kalimtar veror....

17 October, 2018 Lexo më shumë

Trajneri i njohur i ofrohet Real Madridit

Pozita e Julen Lopetegui te Real Madried ka filluar të rrezikohet....

17 October, 2018 Lexo më shumë

Lajm tronditës për Barcën para ndeshjes me Interin dhe Real Madridin

Barcelona nuk do të mund të llogarisë në mbrojtësin Samuel Umtiti në një fazë shumë të rëndësishme të sezonit....

17 October, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO