La Liga – Lajmi.net

Aktuale

Valverde i pa vendosur, e ardhmja me Barcën në pikëpyetje

Ernesto Valverde duket se nuk ka qartësuar planet në kokën e tij....

14 October, 2018 Lexo më shumë

Lajme të këqija për Barcelonën

Skuadra e Barcelonës ka pranuar një lajm të hidhur....

14 October, 2018 Lexo më shumë

Tottenham i ofron super marrëveshje Eriksenit, e “ruan” nga Real Madrid

Skuadra nga Londra, Tottenham, i ka ofruar një super marrëveshje yllit të skuadrës....

14 October, 2018 Lexo më shumë

Lista me 14 emrat që Barcelona mund t’i transferojë

Barcelona nuk po kalon në momentet më të mira në  xhirot e fundit....

14 October, 2018 Lexo më shumë

Oblak në ndjekje të rekordit të Victor Valdes

Jan Oblak, për shumë kë njëri nga portierët më të mirë në botë momentalisht, është në ndjekje të një rekordi....

13 October, 2018 Lexo më shumë

Roberto Carlos ka disa fjalë të mira për yllin e Real Madrid

Legjenda braziliane, Roberto Carlos, ka dhënë disa komente për yllin në ngritje të Real Madrid....

13 October, 2018 Lexo më shumë

Këta janë top katër lojtarët sipas Malcom, lë anash Messin

Transferi i ri i Barcelonës, Malcom, ka emëruar katër lojtarët më të mirë sipas tij....

13 October, 2018 Lexo më shumë

Presion i madh mbi Rabiot

Adrien Rabiot, padyshim njëri nga lojtarët më të përmendur në merkato, po kalon në një presion të madh....

13 October, 2018 Lexo më shumë

Real Madrid synon top mbrojtësin e PSG

Real Madrid nuk po kalon në formën më të mirë të mundshme në xhirot e fundit....

13 October, 2018 Lexo më shumë

Ideja e ‘çmendur’ e presidentit të La Ligas, i kthen në Spanjë Mourinhon dhe Guardiolan

“Cristiano Ronaldo nuk na mungon”. Këto kanë qenë fjalët e Javier Tebas, presidenti i La Liga-s, në një intervistë të dhënë për “Daily Mail”. Numri një i kampionatit spanjoll ka lënë të kuptohet se marka e La Liga-s nuk është prekur nga largimi i yllit portugez. Megjithatë, ai ka pranuar se ka dëshirë të kthejë në Spanjë dy trajnerët që konsiderohen si më të mirët në botë: Guardiola dhe Mourinho....

13 October, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO