Bundesliga – Page 55 – Lajmi.net

Aktuale

‘Bombardon’ Bayerni, ja cilët yje po kërkon

Bayern Munich po përgatitet për një revolucion të madh në verën e vitit 2019....

13 December, 2018 Lexo më shumë

Trajneri i Werder Bremen flet për Milot Rashicën, thur lëvdata për lojtarin

Hap pas hapi drejt formacionit startues. Milot Rashica po rikthehet në formën e tij. ...

13 December, 2018 Lexo më shumë

Robben po largohet nga Bayern, PSV Eindhoven shfaq interesim për lojtarin

Ylli holandez, Arjen Robben, ka bërë të ditur se në fund të këtij sezoni do të largohet nga Bayern Munich. ...

13 December, 2018 Lexo më shumë

Milan në garë me Man City për yllin e Dortmund

Milan po tenton ta mposhtë Manchester Cityn jashtë fushave të blerta. ...

13 December, 2018 Lexo më shumë

Bayern Munich po e transferon yllin e rivalit nga Bundesliga

Bayern Munich po mendon që të peshkoj te rivali i Bundesligës....

13 December, 2018 Lexo më shumë

Bayern Munich ka gati dy transferime gjigante

Bayern Munich po planifikon t’i bëjë dy transferime të mëdha....

13 December, 2018 Lexo më shumë

Dy largime shokuese nga Bayern Munich

Bayern Munich duket se do të bëjë një revolucion të madh në skuadër....

12 December, 2018 Lexo më shumë

Konfirmohet edhe një largim i madh nga Bayern Munich

Vera e vitit 2019 do të jetë vera e ndryshimeve për Bayern Munich....

11 December, 2018 Lexo më shumë

‘Dridhet’ Bayern Munich, ylli i tyre po pensionohet në moshën 25 vjeçare

Bayern Munich mund ta humbet një lojtar shumë të rëndësishëm....

11 December, 2018 Lexo më shumë

Ky është plani i Robben pas largimit nga Bayern Munich

Arjen Robben do të vazhdojë karrierën e tij edhe pas largimit nga Bayern Munich, por vetëm me një kusht....

10 December, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO