Bundesliga – Page 51 – Lajmi.net

Aktuale

Kjo do të jetë skuadra e James Rodriguez për sezonin e ri

Kthimi i James Rodriguez në Real Madrid gjatë këtij afati kalimtar duket pothuajse i pamundur....

13 July, 2018 Lexo më shumë

“Bild” zbulon ekipin e Lewandowskit për sezonin e ri

Robert Lewandowski do të mbetet pjesë e kampionit të Bundesligës, edhe për sezonin e ri....

10 July, 2018 Lexo më shumë

Kovac: Ky futbollist nuk do të largohet nga Bayern Munich

Nico Kovac ka bërë të ditur se Robert Lewandowski nuk do të largohet nga Bayern Munich. ...

3 July, 2018 Lexo më shumë

Boateng: Lamtumirë Bayern Munich

Jerome Boateng ka filluar kërkimin për një klub të ri. ...

15 June, 2018 Lexo më shumë

Këto janë pesë skuadrat që po e kërkojnë Mario Gotzen

Mario Gotze është afër largimit për së dyti herë nga Borussia Dortmund....

14 June, 2018 Lexo më shumë

Nëse largohet nga Bayern Munich, ky do të jetë ekipi i ri i Alcantaras

Bayern Munich nuk do ta kundërshtojë shitjen e tij, pas Botërorit në Rusi....

14 June, 2018 Lexo më shumë

Bayern Munich cakton çmimin për shitjen e Lewandowskit

Robert Lewandowski nuk e ka të ardhmen e sigurt në Bayern Munich. ...

6 June, 2018 Lexo më shumë

Skuadra e Bundesligës hyn në garë për Mateo Kovacicin

Derisa Mateo Kovacic po përgatitet për Kupën e Botës me kombëtaren e Kroacisë, numri i skuadrave që po shprehin interesim për të, vazhdon të rritet....

4 June, 2018 Lexo më shumë

Dortmundi e vë në shitje Sahinin, e kërkojnë katër skuadra

Borussia Dortmund ka vënë në shitje mesfushorin Nuri Sahin....

2 June, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO