Bundesliga – Lajmi.net

Aktuale

Nuk ka pengesa për Dortmund, nuk e ndal as Schalke

Borussia Dortmund ka vazhduar serinë e fitoreve në Bundesliga....

8 December, 2018 Lexo më shumë

Bayern Munich transferon lojtarin që shkëlqeu në Kupën e Botës

Bayern Munich janë ende të etur për të nënshkruar me mbrojtësin e Stuttgartit, Benjamin Pavard....

8 December, 2018 Lexo më shumë

Gjiganti gjerman futet në garë për Iscon

Numri i skuadra të interesuar për mesfushorin  Real Madrid,Isco, vazhdon të rritet....

7 December, 2018 Lexo më shumë

“Ka ardhur koha që Pulisic të largohet nga Dortmund”

Ish reprezentuesi i SHBA-ve në futboll, Alexi Lalas, beson se ka ardhur koha që bashkëvendësi i tij, Christian Pulisic, të largohet nga Borussia Dortmund....

7 December, 2018 Lexo më shumë

Bayern Munich afër mbylljes së marrëveshjes me yllin amerikan

Bayern Munich është afër që të nënshkruajë marrëveshjen përfundimtare me qendër mbrojtësin amerikan....

6 December, 2018 Lexo më shumë

Më në fund një lajm i mirë për Rashicën

Milot Rashica ka marrë një lajm të mirë....

6 December, 2018 Lexo më shumë

Yjet që mund të transferohen falas verën e ardhshme

Afati kalimtar veror i vitit 2019 mund të sjellë transferime shumë interesante....

6 December, 2018 Lexo më shumë

Bayern Munich po i transferon dy lojtarë për 150 milionë euro

Bayern Munich po planifikon që të bëjë dy transferime gjigante....

6 December, 2018 Lexo më shumë

Ky do të jetë sezoni i fundit i Robben me Bayern Munich

Arjen Robben ka konfirmuar se pas këtij sezoni do të largohet nga Bayern Munich....

3 December, 2018 Lexo më shumë

“Është koha të largohem nga Bayern Munich”

Bayern Munich po shpëton nga një veteran....

2 December, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO