Bundesliga – Lajmi.net

Aktuale

Ky është plani i Robben pas largimit nga Bayern Munich

Arjen Robben do të vazhdojë karrierën e tij edhe pas largimit nga Bayern Munich, por vetëm me një kusht....

10 December, 2018 Lexo më shumë

Befason Coman, është 22 vjeçar, në kulmin e karrierës dhe po mendon pensionimin

Ylli i Bayern Munich, Kingsley Coman ka befasuar me deklaratën e tij të fundit rreth të ardhmes së tij....

10 December, 2018 Lexo më shumë

Një tjetër talent kosovar debuton në Bundesligë

Një tjetër kosovar ka debutuar në Bundesligë....

10 December, 2018 Lexo më shumë

Coman e fton yllin e madh te Bayern Munich

Kingsley Coman mund ta ndihmojë Bayern Munichun në transferimin e një lojtari....

9 December, 2018 Lexo më shumë

Low godet dyshen e Bayern, thotë se nuk janë mjaftueshëm të mirë për Gjermaninë

Dy qendër mbrojtësit e Bayern Muncih, nuk po kalojnë në situatë aspak të mirë këtë edicion....

9 December, 2018 Lexo më shumë

Talenti më premtues në Bundesliga, Sancho, tregon cili është lojtari i tij i preferuar

Ylli i Borussia Dortmund, Jadon Sancho, ka bërë të ditur për tifozët e futbollit se cili është lojtari i tij i preferuar. ...

9 December, 2018 Lexo më shumë

Edhe Bayern do të futet në garë për Frenkie de Jong

Bayern Munich mund të jetë skuadra e radhës që do t’i bashkohet garës për shërbimet e Frenkie de Jong. ...

8 December, 2018 Lexo më shumë

Befason Kimmich, shprehet i lumtur me “vuajtjet” e Bayern

Kampioni në fuqi i Bundesligës, Bayern Munich e ka mbyllur me fitore edhe këtë javë, duke fituar me rezultatin 3:0 ndaj Nurnberg. ...

8 December, 2018 Lexo më shumë

Bayern Munich 3:0 Nurnberg, notat e lojtarëve

Bayern Munich ka shënuar fitore tejet të rëndësishme në xhiron e 14-të në Bundesliga....

8 December, 2018 Lexo më shumë

Nuk ka pengesa për Dortmund, nuk e ndal as Schalke

Borussia Dortmund ka vazhduar serinë e fitoreve në Bundesliga....

8 December, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO