Botërori FIFA 2018 – Page 31 – Lajmi.net

Aktuale

Historia pas imazhit të trishtuar të Brazilit 2014 që nuk mund të përsëritet në Rusi

Kombëtarja e Gjermanisë kishte mundur 7:1 Brazilin në Kupën e Botës së vitit 2014 për të vulosur një fitore historike që do të shënohet përgjithmonë në kujtesën e tifozëve të futbollit....

17 June, 2018 Lexo më shumë

Ja çfarë deklaron trajneri i Brazilit pas barazimit me Zvicrën

Trajneri i Brazilit, Tite, ka komentuar barazimin e Brazilit 1:1 me Zvicrën në Kupën e Botës....

17 June, 2018 Lexo më shumë

Xhaka, shqiptari i parë i Zvicrës që reagon pas barazimit historik me Brazilin

Granit Xhaka e konsideron start të mirë barazimin e Zvicrës me Brazilin në Kupën e Botës....

17 June, 2018 Lexo më shumë

Trajneri i Zvicrës jep një lajm të rëndësishëm para ndeshjes me Serbinë

Trajneri i Zvicrës, Vladimir Petkoviq është deklaruar pas barazimit historik ndaj Brazilit në Kupën e Botës....

17 June, 2018 Lexo më shumë

Neymar – Behrami, kjo është shakaja më e madhe e Kupës së Botës

Paraqitja e jashtëzakonshme e Valon Behramit në Kupën e Botës në sfidën Brazil 1:1 Zvicër, ku e majti nën kontroll gjatë gjithë kohës transferimin më të shtrenjtë në histori të futbollit, ka bërë që në rrjetet sociale të nisin shakatë....

17 June, 2018 Lexo më shumë

Çfarë po ndodhë në Kupën e Botës: Kush i ka pritur këto katër befasi?

Tifozët e futbollit janë duke përjetuar një nga botërorët më emocionues në histori....

17 June, 2018 Lexo më shumë

Brazil 1:1 Zvicër, notat e lojtarëve

Një ndeshje fantastike është zhvilluar në Rostov Arena ndërmjet Brazilit dhe Zvicrës që ka përfunduar me rezultat të barabartë 1:1....

17 June, 2018 Lexo më shumë

E pabesueshme: Valon Behrami nuk zgjidhet lojtari i ndeshjes

Philippe Coutinho është shpallur lojtari i ndeshjes në barazimin 1:1 të Brazilit me Zvicrën....

17 June, 2018 Lexo më shumë

Zvicra e merr një pikë të artë kundër Brazilit

Përfaqësuesja e Zvicrës ka arritur një barazim historik ndaj Brazilit në Kupën e Botës ‘Rusia 2018’....

17 June, 2018 Lexo më shumë

Ndizet sfida, Zvicra barazon rezultatin ndaj Brazilit

Zvicra ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Brazilit....

17 June, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO