Botërori FIFA 2018 – Lajmi.net

Aktuale

Sekreti i penalltisë, Griezmann: Doja të imitoja Zidane, por…

Antoine Griezmann ishte të dielën e 15 korrikut, një prej protagonistëve më madhështor të finales së Kupës së Botës “Rusi0 2018”, në një ndeshje të fituar nga Franca me rezultatin 4-2, përballë Kroacisë, suprizës më të bukur të këtij turneu....

15 July, 2018 Lexo më shumë

“Dhamë gjithçka që patëm, jemi të trishtuar por krenarë”

Luka Modric është deklaruar i trishtuar për humbjen e Kroacisë në finale të Kupës së Botës....

15 July, 2018 Lexo më shumë

Lojtarët e Francës ia bëjnë një “befasi” Didier Deschampsit

Lojtarët e Francës i kanë bërë një ‘surprizë’ jo shumë të këndshme trajnerit të tyre, Didier Deschamps....

15 July, 2018 Lexo më shumë

Gjesti fantastik i presidentit të Francës me lojtarët e Kroacisë për të cilin po flet e gjithë bota

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, ka bërë një gjest për t’u vlerësuar pas finales së Kupës së Botës....

15 July, 2018 Lexo më shumë

Formacioni më i mirë i Kupës së Botës

Një muaj emocione, 64 ndeshje të jashtëzakonshme dhe Franca kampione, ky është bilanci i Kupës së Botës të mbajtur në Rusi....

15 July, 2018 Lexo më shumë

ZYRTARE: Argjentina merr vendimin për trajnerin Jorge Sampaoli

Federata e Futbollit të Argjentinës dhe trajneri Jorge Sampaoli kanë vendosur t’i ndajnë rrugët....

15 July, 2018 Lexo më shumë

Deklarata e Didier Deschamps pas shpalljes kampion bote me Francën

Pas finales së humbur dy vite më parë ndaj Portugalisë në Euro 2016, Didier Deschamps arrin të triumfojë në Kupën e Botës 2018....

15 July, 2018 Lexo më shumë

Ja çfarë thotë trajneri i Kroacisë pas humbjes nga Franca

Zlatko Daliq është deklaruar pas humbjes së Kroacisë në finale të Kupës së Botës nga Franca....

15 July, 2018 Lexo më shumë

Momenti epik i botërorit: Presidentja e Kroacisë bëri gjithçka për të puthur trofeun e Kupës së Botës

Kombëtarja e Kroacisë ka përmbyllur një kampanjë të suksesshme në Kupën e Botës, duke arritur për herë të parë në finale, por duke mos qenë në gjendje ta fitonte përballë një France shumë të fortë....

15 July, 2018 Lexo më shumë

Rakitic deklarohet pas humbjes së Kroacisë në finale nga Franca

Ivan Rakitic ka folur pas humbjes së Kroacisë në finale të Kupës së Botës....

15 July, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO