Botërori FIFA 2018 – Lajmi.net

Aktuale

Kroacia nxjerr në shitje biletat për ndeshjen kundër Kosovës (FOTO)

Federata e Futbollit e Kroacisë ka nxjerr në shitje biletat për ndeshjen kundër Kosovës në eliminatoret e “Kampionatit botëror 2018”....

28 September, 2016 Lexo më shumë

Kosovë – Kroaci, shtyhet dalja në shitje e biletave

Shitja e biletave për ndeshjen mes Kosovës dhe Kroacisë nuk do të fillojë sot....

28 September, 2016 Lexo më shumë

Çorluka, lajm i keq për Kosovën

Vedran Çorluka, i cili pësoi lëndim në ndeshjen e fundjavës që shkoi me Lokomotivën e Moskës, pritet të jetë i gatshëm për ndeshjen e 6 tetorit ndaj përfaqësueses kosovare....

28 September, 2016 Lexo më shumë

Pjaca befason me fjalët për Kosovën

Mesfushori i Kroacisë, Marko Pjaca ka respekt për Përfaqësuesen e Kosovës....

28 September, 2016 Lexo më shumë

Shqipëri – Spanjë, ajo që e pret Canën do ta mbajë në mend për gjithë jetën

Federata Shqiptare e Futbollit është duke punuar tashmë për organizimin e ceremonisë përshëndetëse për kapitenin shumëvjeçar....

28 September, 2016 Lexo më shumë

Ja kur do të dalin në shitje biletat për Kosovë – Kroaci dhe çmimet e tyre

Lajmi.net ka mësuar datën e daljes në shitje të biletave për ndeshjen Kosovë - Kroaci, vendet ku mund t'i bleni dhe çmimet e tyre....

27 September, 2016 Lexo më shumë

Skandal i madh, shkarkohet Allardyce?

Selektori i Anglisë, Sam Allardyce rrezikon të shkarkohet nga detyra pas një skandali....

27 September, 2016 Lexo më shumë

Kosovë – Kroaci, e pabesueshme çfarë kërkon UEFA

Inspektorët e UEFA-s kanë dhënë urdhër për mbylljen e stadiumit "Loro Boriçi". ...

27 September, 2016 Lexo më shumë

ZYRTARE: Caktohet stadiumi ku do të luhet ndeshja Ukrainë – Kosovë (FOTO)

Mes stadiumit të Krakovias që zë 15 mijë tifozë dhe atij të Wisla Krakowit, që zë 45 mijë, Federata e Futbollit e Ukrainës (FFU) ka vendosur për të parin....

26 September, 2016 Lexo më shumë

Rritet vlera e Përfaqësueses së Kosovës, ja sa milionë kushton tani (FOTO)

Vlera e Përfaqësueses së Kosovës vazhdon të rritet dita e ditës....

26 September, 2016 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO