Botërori FIFA 2018 – Lajmi.net

Aktuale

Kosovë – Kroaci, befasohet Kovacic

Mesfushori i Kroacisë, Mateo Kovacic ka mbetur i befasuar nga fitorja e thellë ndaj Kosovës....

7 October, 2016 Lexo më shumë

Mediat kroate: E turpshme çfarë ndodhi në ndeshjen kundër Kosovës (FOTO)

Portali kroat “24sata.hr” e ka konsideruar si të turpshme korin e përbashkët të tifozëve të Kosovës dhe Kroacisë: “Vrite serbin” gjatë ballafaqimit të skuadrave në Shkodër....

7 October, 2016 Lexo më shumë

Lihtenshtajn – Shqipëri, e pabesueshme çfarë ka ndodhur në tribuna (FOTO)

Shqipëria dominoi ndaj Lihtenshtajnit në fushën e lojës, por edhe në tribuna....

7 October, 2016 Lexo më shumë

Cili ekip dëshironi të fitojë? Serbët zgjedhin mes Kosovës dhe Kroacisë (FOTO)

Shumica e serbëve kanë dëshiruar që Kosova të fitojë para Kroacisë në duelin e tyre në eliminatoret e “Kampionatit botëror 2018”....

7 October, 2016 Lexo më shumë

Munishi: Unë me Hajvalinë s’do i pranoja 6 gola nga Kroacia

Trajneri kosovar, që shpesh ka ngjallë reagime me komentet e tij, Ismet Munishi, në një komentim të asaj se çfarë ka ndodhur në ndeshjen Kosovë - Kroaci, ka kritikuar ashpër selektorin Albert Bunjaki....

6 October, 2016 Lexo më shumë

Italia barazon ndaj Spanjës (Video)

De Rossi i ka shënuar Spanjës nga penaltia dhe rezultati momental është 1-1. Me këtë rezultat, Shqipëria mbetet kombëtarja e vetme në grup me 2 fitore....

6 October, 2016 Lexo më shumë

Televizioni brazilian sjell pamjet brenda zhveshtores së Kosovës (Video)

Televizioni brazilian Sports+ është futur me pamje brenda zhveshtores së Kosovës në "Loro Boriçi" në Shkodër, në prag të ndeshjes Kosovë - Kroaci....

6 October, 2016 Lexo më shumë

Lihtenshtajn – Shqipëri, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të Lihtenshajtn - Shqipëri....

6 October, 2016 Lexo më shumë

Hapen dyert e “Loro Boriçit” (Foto)

Janë hapur dyert e stadiumit "Loro Boriçi" në Shkodër, aty ku Kosova sonte do të takohet me Kroacinë si vendas....

6 October, 2016 Lexo më shumë

Kosovë – Kroaci, lajmi i fundit nga Shkodra (FOTO)

Edhe pse ka filluar të bie shi, tifozët e Kosovës nuk e kanë ndalur këngën e tyre para duelit ndaj Kroacisë....

6 October, 2016 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO