Basketboll – Lajmi.net

Aktuale

Ndeshja më e çuditshme që kemi parë: Askush nuk e di çfarë po ndodhë dhe kush po luan

Një nga ndeshjet më interesante në basketboll që kemi parë viteve të fundit është ajo mes Fenerbahces dhe Maccabit....

28 September, 2018 Lexo më shumë

Ministri Gashi: Komuna e Rahovecit do t’i përfitojë rreth dy milionë euro nga MKRS

Sot, ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar Komunën e Rahovecit, ku u prit nga kryetari i kësaj komune, Smajl Latifi....

28 September, 2018 Lexo më shumë

Durant ndjenë mungesë dashurie, thotë se ka shumë urrejtje në drejtim të tij

Kevin Durant ka folur rreth vetës dhe skuadrës së tij, Golden State Warriors....

28 September, 2018 Lexo më shumë

Premtimi i LeBron James për ekipin e LA Lakers

LeBron James është optimist para sezonit të ri në Los Angeles Lakers. ...

25 September, 2018 Lexo më shumë

Rezultat befasues shënohet në basketbollin kosovar

Në Superligën e femrave në Kosovë është regjistruar një rezultat i pabesueshëm....

23 September, 2018 Lexo më shumë

Dëshpërim i madh i Z Mobile Prishtina, pas avantazhit 20 pikë, eleminohet në ndeshjen e kthimit

Z Mobile Prishtina ka përfunduar aventurën në Champions League pasi u mposht nga skuadra holandeze Donar Groningen me rezultatin 80:55....

22 September, 2018 Lexo më shumë

Prishtina në disavantazh, përplasen Berisha e Myles /VIDEO

Pasi e gjetën vetën në 21 pikë disavantazh lojtarët e Prishtinës i lëshuan nervat....

22 September, 2018 Lexo më shumë

Prishtina mbyll pjesën e parë me 21 pikë disavantazh

Prishtina po zhvillon ndeshjen e kthimit ndaj Donar Groningen në kuadër të Champions League....

22 September, 2018 Lexo më shumë

Nesër fillon Superliga – gjithçka që duhet të dini

Edicioni i ri në Superligën e Kosovës në basketboll do të filloj në këtë fundjavë. Dy ndeshje do të luhen të shtunën, kurse të dielën është në program vetëm një ndeshje, derisa dueli në mes Z Mobile Prishtinës dhe Trepçës do të zhvillohet më vonë....

21 September, 2018 Lexo më shumë

Krizë financiare, Tirana tërhiqet nga Liga Ballkanike

Tirana ka vendosur të tërhiqet nga Liga Ballkanike e basketbollit. ...

21 September, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO