Sport – Lajmi.net

Aktuale

Përplasen ashpër Fury dhe Wilder, sigurimi ndalon më të keqen

Tyson Fury dhe Deontay Wilder janë përplasur në hollin e hotelit ku boksieri britanik po kryente matjet e fundit zyrtare para meçit të së shtunës....

17 August, 2018 Lexo më shumë

Ndeshjet e shtyra, ja kur mund te luhen duelet nga Serie A

Gjithsesi zyrtari i Ligës, Marco Brunelli theksoi se ky opsion po studiohet dhe do të kërkohet edhe mendimi i klubeve, para se të finalizohet vendimi. ...

17 August, 2018 Lexo më shumë

Allegri zbulon objektivat e sezonit në Juventus

Massimiliano Allegri ka folur për tema të ndryshme në konferencë për media para ndeshjes me Chievon. ...

17 August, 2018 Lexo më shumë

Zaza kthehet në Serie A, zgjedh klubin e ri

Simone Zaza do të luajë sërish në Serie A. ...

17 August, 2018 Lexo më shumë

Kërcënohet dominimi spanjoll, reagon ashpër kreu i La Ligës

Javier Tebas ka reaguar pas ngjarjeve të fundit. ...

17 August, 2018 Lexo më shumë

Ajeti përfundon në Serie B

Arlind Ajeti do të luajë në Serie B. ...

17 August, 2018 Lexo më shumë

Man City mëson lajmin e keq për De Bruyne, ja kur kthehet nga lëndimi

Kevin de Bruyne ka pësuar lëndim të rëndë në ligamentet e gjurit. ...

17 August, 2018 Lexo më shumë

Dy vite e gjysmë burg Messit për armëmbajtje pa leje

Nuk është Leo Messi por vëllai tij, Matias Messi....

17 August, 2018 Lexo më shumë

Tri vite radhazi në play off, Shkëndija do “kokën” e Rosenborgut

Rosenborgu e siguroi play offin pasi në raundin e tretë të Europa League eliminoi Cork Cityn e Republikës së Irlandës me rezultat të përgjithshëm 5-0. ...

17 August, 2018 Lexo më shumë

Allegri e jep lajmin e madh për Ronaldon

Massimiliano Allegri ka konfirmuar lajmin e pritur për debutimin e Cristiano Ronaldos në Serie A. ...

17 August, 2018 Lexo më shumë

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO