“Sport” zbulon përforcimin e ri të Barcelonës – Lajmi.net
“Sport” zbulon përforcimin e ri të Barcelonës
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:41, 7 July 2018
Mesfushori i Gremios, Arthur tashmë mund të konsiderohet si blerja e re e Barcelonës.

Barcelona ka siguruar një përforcim të ri.

E përditshmja sportive katalane “Sport” raporton se mesfushori i Gremios, Arthur tashmë mund të konsiderohet si blerja e re e ekipit nga Camp Nou.

Barcelona ka identifikuar Arthurin si përforcimin e ri, të këtij afati kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Trajneri Ernesto Valverde dëshiron ta përforcojë mesfushën, për sezonin e ri. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO