Spanja publikon listën, me befasi të mëdha (FOTO) – Lajmi.net
Spanja publikon listën, me befasi të mëdha (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 17:18, 17 March 2017
Trajneri i Spanjës, Julen Lopetegui, ka publikuar listën me 25 lojtarët e ftuar për ndeshjen kualifikuese ndaj Izraelit dhe atë miqësore me Francën. Pjesë e kësaj liste janë edhe Gerard Deulofeu dhe mesfushori Asier Illarramendi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Kombëtarja e Spanjës

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown