Spanja e shkarkoi nga posti i selektorit, ja çfarë ka vendosur Lopetegui – Lajmi.net
Spanja e shkarkoi nga posti i selektorit, ja çfarë ka vendosur Lopetegui
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 13:18, 13 June 2018
Julen Lopetegui nuk e udhëhoqi ekipin e Spanjës në Kampionatin botëror në Rusi.

Julen Lopetegui u shkarkua sot nga posti i selektorit të Spanjës.

Trajneri i ri i Real Madridit nuk e udhëhoqi ekipin e Spanjës në Kampionatin botëror në Rusi.

Drejtuesit e Federatës së Futbollit të Spanjës e shkarkuan pas lajmit për angazhimin e tij nga “Los Blancos”, pak ditë para fillimit të Botërorit, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, Lopetegui ka marrë një vendim.

Ai nuk do të japë deklarata para mediave deri pas rikthimit në Spanjë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO