Spalletti e inkuadroi vetëm tre minuta, shikoni çfarë bëri Totti pas ndeshjes (VIDEO) – Lajmi.net
Spalletti e inkuadroi vetëm tre minuta, shikoni çfarë bëri Totti pas ndeshjes (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:32, 15 May 2017
Roma fitoi në Serie A kundër Juventusit me rezultat 3-1.

Në këtë takim legjenda e klubit romak, Francesco Totti, u fut në minutën e 92-të në vend të Mohamed Salah.

Por, italiani i revoltuar me trajnerin Luciano Spalletti se i dha pak minuta në fushë nuk festoi me lojtarët dhe pas kësaj fitore dhe u nis menjëherë drejt zhveshtores.

40-vjeçari debutoi për Romën në vitin 1993 dhe që nga atëherë është paraqitur në 616 ndeshje në Serie A.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO