Southampton-Man Utd, rezultat i padëshiruar (VIDEO) – Lajmi.net
Southampton-Man Utd, rezultat i padëshiruar (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 22:35, 17 May 2017
Southampton dhe Manchester United kanë ndarë pikët.

Sfida e zhvilluar mes dy skuadrave u mbyll pa fitues, 0:0.

Mundësinë më të mirë në ndeshje e kishte Manolo Gabbiadini i vendësve, por penalltinë e tij e mbrojti Romero.

United ka humbur gjasat për top-4 javën e kaluar. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO