Southampton-Man Utd, befasi në formacionet zyrtare – Lajmi.net
Southampton-Man Utd, befasi në formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 19:48, 17 May 2017
Southampton dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare.

Southampton:

Manchester United: Romero, Bailly, Jones, Smalling, Darmian, Tuanzebe, Fellaini, Mata, Rooney, Mkhitaryan, Martial.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball