Southampton 0-2 Liverpool, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Southampton 0-2 Liverpool, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:31, 11 February 2018
Liverpooli ka fituar në udhëtim te Southamptoni me rezultat 0-2 në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të të Premierligës.

Skuadra e Jurgen Kloppit ka vazhduar serinë e rezultateve pozitive në kampionatin anglez dhe tani i janë afruar vetëm në dy pikë Manchester Unitedit në vendin e dytë.

Merita të mëdha në këtë fitore të Liverpoolit, patën Salah dhe Firmino.

Të dy këta regjistruan nga një gol dhe asistim në këtë fitore. Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë sfidë i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO