Sot takimi i madh, Interi afër lojtarit që e kërkon gjithë Evropa (FOTO) – Lajmi.net
Sot takimi i madh, Interi afër lojtarit që e kërkon gjithë Evropa (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSport 15:58, 17 July 2017
Është një ditë e rëndësishme kjo e sotmja në shtëpinë  Inter.

Drejtori teknik, Walter Sabatini, ndodhet në Milano. Arsyeja: Keita Balde.

Sulmuesi është larguar nga grumbullimi i Lazio-s, me lejen e klubit, për të shkuar në kryeqendrën lombarde.

Në fakt, sot parashikohet të zhvillohet një takim mes drejtuesve zikaltër dhe vetë lojtarit pasi është arritur marrëveshja me Lotiton në vija të përgjithshme.

Kjo e sotmja mund të jetë dita e duhur për të arritur marrëveshjen edhe me numrin 14 të Lazios.

inter-p-rgatit-surpriz-n-takohet-me-keita_ts_17-07-17_8401163456_

Fjalët kyçe: Inter, Keita Balde

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3