Sot takimi i madh, do të vendoset e ardhmja e Modriç – Lajmi.net
Sot takimi i madh, do të vendoset e ardhmja e Modriç
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:42, 10 August 2018
Perez takohet me Modric sot.

Real Madridi do të takohet sot me Modricin për ta sqaruar të ardhmen e lojtarit, pas interesimit të Interit, shkruan Marca.

Klubi italian është përfolur shumë në kohët e fundit për një transferim të Modricit.

Mirëpo Reali i ka refuzuar deri më tani ofertat për yllin e tij.

Klubi spanjoll dhe Modric priten të takohen dhe të bisedojnë sot për mundësin e vazhdimit të kontratës apo edhe dëgjimit të dëshirës së mesfushorit, e cila thuhet se është largimi nga Bernabeu.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO