Sot përfundon numërimi i votave me kusht – Lajmi.net
Sot përfundon numërimi i votave me kusht
Autori: Lajmi.net Lajme 11:03, 19 June 2014
Foto ilustrim
Foto ilustrim

Qendra e Numërimit dhe Rezultateve pritet të përfundojë sot numërimin e të gjitha votat me kusht dhe pastaj të fillojë me rinumërimin e 439 kutive, për të cilat ka marrë vendim KQZ.

Këtë e ka konfirmuar koordinatori i kësaj qendre, Burim Ahmetaj, duke thënë se do të duhen edhe disa ditë që të përfundoj rinumërimi i të gjitha votave.

Sipas Ahmetajt, 18 kuti kanë pasur problem me formularët për partitë, derisa 421 të tjera janë me formularët e kandidatëve. /rtk/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion