Sot në orën 18:00  varroset basketbollisti  Gazmend Sinani – Lajmi.net
Sot në orën 18:00  varroset basketbollisti  Gazmend Sinani
Autori: Lajmi.net BasketbollSportSporti Vendor 12:19, 23 June 2018
Basketbollisti i njohur, Gazmend Sinani, do të varroset sot në orën 18:00 në varrezat e reja në Dragodan të Prishtinës. Lajmin për varrimin e tij e ka bërë të ditur familja Sinani.

“Me dhimbje te thelle e morrem lajmin per humbjen e me te dashurit tone,

Gazmend Sinani. Ju njoftojme se varrimi do te behet sot me date 23.06.2018 ne ora 18:00 ne varrezat e reja ne Dragodan.  Te pikelluar Familja Sinani”, thuhet në njoftimin e tyre.

Përfaqësuesi i Kosovës në Basketboll, Gazmend Sinani, vdiq mbrëmë si pasojë e një aksidenti të rëndë që ndodhi në qytetin e Gjakovës./Lajmi.net/

 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO