Sot në Kuvendin e Kosovës mbahet performancë artistike e artistit Sislej Xhafa – Lajmi.net
Sot në Kuvendin e Kosovës mbahet performancë artistike e artistit Sislej Xhafa
Autori: Lajmi.net Kulturë/ArteLajme 9:22, 5 July 2018
Artisti shqiptar, Sislej Xhafa sot do përformojë në Kuvendin e Kosovës.

Sipas njoftimit të Kuvendit të Kosovës, përformanca e tij do të nis nga ora 16:00, në sallën plenare të Kuvendit.

Sot, 5 korrik 2018, në Kuvendin e Republikës së Kosovës mbahet performancë artistike e artistit të njohur, Sislej Xhafa./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO