Sot hapet xhiroja e 26 e Vala Superligës – Lajmi.net
Sot hapet xhiroja e 26 e Vala Superligës
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 11:44, 6 April 2018
Sfida ndërmjet Vllaznisë dhe Lirisë hap javën e 26-të në Vala Superligën e Kosovës.

Ndeshja zhvillohet në Gjilan, me prizrenasit që janë favorit për shumë arsye.

Megjithatë, pozheranasit do të tentojnë të befasojnë përsëri Lirinë, të cilës i morën një pikë në sfidën e parë kampionale.

Takimi drejtohet nga gjyqtari Leutrim Mustafa, i cili do jetë i shoqëruar nga Meriton Berisha dhe Artan Latifi, ndërkohë Bardh Ajeti do jetë gjyqtar i katërt.

Ndeshja fillon prej orës 14:00.

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool