Sot fillon stinori i ri i Vala Superligës, kemi super-ndeshje – Lajmi.net
Sot fillon stinori i ri i Vala Superligës, kemi super-ndeshje
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 9:31, 18 February 2018
Kryendeshja luhet në Pejë mes Prishtinës dhe Llapit.

A jeni gati? Dita e fillimit të stinorit pranveror të Vala Superligës, më në fund erdhi.

Sot prej 12:30 do të zhvillohen gjashtë ndeshje.

Kryendeshja luhet në Pejë mes Prishtinës dhe Llapit.

Ndërkohë, vëmendje meriton edhe sfida Drita-Feronikeli në Gjilan.

Më poshtë i keni çiftet komplete:

Drita – Feronikeli
Liria – Vllaznia
Trepça ’89 – Vëllaznimi
Drenica – Besa
Prishtina – Llapi
Flamurtari – Gjilani. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan