Sot do të zbulohet edhe iPhone X, ja sa do të kushtojë – Lajmi.net
Sot do të zbulohet edhe iPhone X, ja sa do të kushtojë
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 19:21, 12 September 2017
Përveç iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, Apple sot do të prezantoj edhe smartfonin iPhone X.

Thuhet se çmimi i iPhone X do të jetë rreth 1000 dollarë, ngjashëm me iPhone 8, transmeton lajmi.net

iPhone X do të ketë ekran 5.8 inch dhe në vend të “Home Button” tani më e ditur edhe me iPhone 7 do të ketë vetëm “Touch ID”.

Përndryshe, iPhone X, nga ekspertët e teknologjisë është vlerësuar si një lëvizje nga Apple për ta mposhtur rivalin Samsung dhe smartfonin Galaxy S8./Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: Apple, iPhone 8, Iphone X

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3