Sot 10 vjet Messi shënoi golin më të mirë në histori të futbollit (VIDEO) – Lajmi.net
Sot 10 vjet Messi shënoi golin më të mirë në histori të futbollit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:43, 18 April 2017
Sot janë bërë 10 vjet nga goli i famshëm i Lionel Messit ndaj Getafes.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Leo Messi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy