Sorrat ia ndryshojnë pamjen veturës së ministrisë (FOTO) – Lajmi.net
Sorrat ia ndryshojnë pamjen veturës së ministrisë (FOTO)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 13:41, 13 January 2018
Një veturë e tipit “Yugo” po qëndron që disa vite në parkingun e Ministrisë së Kulturës në Prishtinë.

Veturës e prodhuar në Kragujevac ka ndryshuar pamjen. Është mbuluar tërësisht me jashtëqitje të sorrave, shkruan lajmi.net.

Edhe disa veturave tjera që gjinden në parkingun prapa Ministrisë së Kulturës, që i përkasin këtij institucioni dhe Ministrisë së Bujqësisë, kanë filluar mbulohen prej jashtëqitjeve të shpezëve. /Lajmi.net/

26852979_10213396925371132_2116164304_o 26856079_10213396925171127_1837557318_n 26908872_10213396925331131_1189711535_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO