Sonte super meçi i boksit, në sa ora fillon dueli Haye – Bellew? – Lajmi.net
Sonte super meçi i boksit, në sa ora fillon dueli Haye – Bellew?
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:26, 4 March 2017
Ish kampioni i botës David Haye ndeshet sonte me Tony Bellew në Londër.

Pritja e gjatë mori fund, David Haye dhe Tony Bellew do të ndeshen sonte në Londër.

Dy boksierët janë përgatitur me plot tension për duelin e tyre, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, ballafaqimi pritet të jetë jashtëzakonisht interesant.

Sipas medieve angleze, meçi do të fillojë mes orës 23:30-23:45. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6    

Fjalët kyçe: David Haye, Tony Bellew

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels