Soni tregon barkun, nuk do ta besoni sa e formësuar është bërë (Foto) – Lajmi.net
Soni tregon barkun, nuk do ta besoni sa e formësuar është bërë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:45, 12 August 2017
Ka publikuar një video në Instastory përmes të cilës tregoi një rezultat.

Këngëtarja Soni Malaj në video shihet se ka treguar barkun e sheshtë, madje zbuloi se si i janë formësuar muskujt e barkut, shkruan lajmi.net

E gjithë kjo është falë punës së madhe në fitnes, madje në video shihet se Soni edhe po boksonte pasi kishte dorëzat e boksit në duar./Lajmi.net/

20795002_2363615313863956_1506467513_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO