Soni Malaj flet për raportin me ish-bashkëshortin – Lajmi.net
Soni Malaj flet për raportin me ish-bashkëshortin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:41, 14 January 2018
Këngëtarja Soni Malaj krahas jetës profesionale shumë shpesh ka qenë e komentuar për jetën private.

Siç e dimë, Soni ka një martesë të dështuar, e nga ajo martesë këngëtarja ka një vajzë, shkruan lajmi.net.

Soni ishte mbrëmë e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, ku u vu përball disa pyetjeve të sikletshme.

E njëra prej tyre ishte edhe ajo kur u pyet në lidhje me raportin që ka tash me ish-bashkëshortin, Mirko Lucarelli.

“Kam kontakte shumë të mira, normalisht është babai i vajzës time dhe komunikojmë shumë shpesh”, ishin fjalët e këngëtares. /Lajmi.net/

#ndajeosepije me @soni_malaj & @ervin.bushati #shikokushluan

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO