SOLD OUT: Shiten të gjitha fanellat e Ronaldos në më pak se 24 orë – Lajmi.net
SOLD OUT: Shiten të gjitha fanellat e Ronaldos në më pak se 24 orë
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:30, 12 July 2018
Juventus ka shitur shumë fanella të Cristiano Ronaldos.

Fanella “autentike” e Ronaldos është shitur e gjitha në dyqanin zyrtar të Juventusit online.

Fanella origjinale me vlerë 140 euro është shitur e tëra në më pak se 24 orë që nga hapja e këtij dyqani, pasi që fillimisht kishte mbingarkesë të serverëve.

Tanimë kanë mbetur vetëm edhe 3 lloje tjera të fanellave, ato me vlerë 104,95, 94,95 dhe 84,9 euro.


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO