Sokoli: Kosova ishte më e mirë, Islanda funksionoi si grup – Lajmi.net
Sokoli: Kosova ishte më e mirë, Islanda funksionoi si grup
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 21:26, 26 March 2017
Trajneri i mirënjohur kosovar, Bylbyl Sokoli ka komentuar humbjen e Kosovës ndaj Islandës.

Ish trajneri i Prishtinës ka thënë se Kosova ishte më e mirë, por Islanda funksionoi si grup.

“Kosova ishte më e mirë, por Islanda funksionoi si grup, kurse Kosova si individ, dhe për këtë na mposhtën”, ka deklaruar Bylbyl Sokoli në emisionin Arena, përcjell lajmi.net./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Bylbyl Sokoli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown