Sokol Havolli i bën “dis” Shpend Ahmetit – Lajmi.net
Sokol Havolli i bën “dis” Shpend Ahmetit
Autori: Lajmi.net FunLajmePolitikëRrjetet Sociale 11:53, 15 January 2017
Këshilltari i kryeministrit, Isa Mustafa, i ka kushtuar një “vjershë” kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe Lëvizjes Vetëvendosje, pasi fillimisht Ahmeti, kishte shkruar një status, në formë vargjesh, për ato që ai i quante, dështime të Qeverisë Mustafa

Havolli shkruan se ai thjeshtë “po vazhdon vjershën e Shpendit”.

fafaafafaaa

 

Fjalët kyçe: Shpend Ahmeti, Sokol Havolli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2